• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Kurumsal Hediyeler

Müşteri ilişkileri kurmak için benzersiz bir jest arıyorsanız, en sadık müşterilerinize veya en iyi çalışanlarınıza teşekkür edecek bir yol arıyorsanız işi profesyonellere emanet etmelisiniz… Klişeleşmiş hediyelerden sıkıldıysanız, markanızın kalitesini yansıtacak unutulmaz hediyelere ihtiyacınız varsa; ancak ne bu hediyeleri seçmek, ne de paketlemek için zamanınız yoksa, Unuttum Sanma Kurumsal hizmeti tam size göre!

Kurumsal Hediye Sürecinin Adımları:         
1. Danışmanlık
Bizimle paylaşacağınız marka bilgileri, hediye gönderim nedeni ve tarihi gibi bilgiler doğrultusunda, nasıl bir hediye kutusu hazırlayabileceğimiz hakkında birlikte genel bir taslak çiziyoruz. Böylelikle size uygun olup olmadığına karar vermeniz için gereken tüm bilgilendirmeyi tarafınıza en kısa sürede mail yoluyla veya ücretsiz telefon görüşmesiyle yapıyoruz.

2. Hediye Tasarımı
Unuttum Sanma Ekibi olarak, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, bütçenize uygun olan hediye kutularını tasarlamak için çalışıyoruz. İncelemeniz üzere oluşturduğumuz konsept hediye kutularını beğeninize sunuyoruz. Markanız için mükemmel hediye kutusunu tasarlamak için gereken revizyonları tamamladıktan sonra onayınızı alıyoruz.

3. Küçük Detaylar
Şirketinizi yansıtacak, markanızı müşterileriniz/personelleriniz için unutulmaz kılacak ufak dokunuşlar ekliyoruz. Özel istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda, size en uygun seçenekleri sunuyoruz.

4. Özenli Paketleme
Unuttum Sanma Ekibi olarak, markanıza özel şık hediye kutuları tasarlıyor, ürünleri bu kutulara büyük bir keyif ve özenle yerleştiriyoruz.

5. Teslimat
Nakliye, teslimat gibi konularda da tam sorumluluk alıyoruz. Türkiye’nin dilediğiniz her yerine kurumsal hediye kutularınızı gönderiyor, gönderi takibini ve teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Son dakika kurumsal hediye ararken kendinizi klişeleşmiş, sıkıcı hediyeler göndermek üzere bulmanız çok olası. Sıkıcı hediyeler ise müşterilerinizi, personellerinizi özel hissettirmek bir yana, kısa sürede unutulmaya, bir kenara atılmaya mahkumdurlar…  Unuttum Sanma olarak bu hediyelerin markanızı temsil edecek somut bir izlenim bırakacağını biliyoruz. Bu nedenle çok aşamalı ve yaratıcı hediye tasarım sürecimizin nihai iş birliği ve yaratıcılık sağlayacağına eminiz. Hediye kutularımızı müşteri/personel portföyünüze ulaştırıyor, teslim ediyor ve tüm bu süreci gereken hassasiyetle yapıyoruz.

“Hediye Etme” sürecini tüm yönleriyle ele alıyoruz:
•    Hediye Kutusu İçerik Tasarımı
•    İçerik Tedariği
•    Özel Paketleme ve Markalaşma
•    Hediye Teslimat ve Dağıtımı

Ücretsiz 30 dakikalık danışma için bugün bizimle iletişime geçin veya aşağıdaki formu doldurun, biz size dönüş yapalım.


Kurumsal Hediye Teklif Formu