• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Sevgiliye İki Renkli Solmayan Gül

Sevgiliye Hediyeler, Doğum Günü, Çiçek&Bitki,

Ürün Detay

6 cm çapındaki Pembe Beyaz Karışık Renkli Solmayan Gül

8cmx8cmx8cm ölçülerinde küp plexi içerisine özenle yerleştirilmiş; pembe tüy ve inciler eşliğinde XL boyutta Pembe Beyaz Karışık Renkli Solmayan Gül... Özel yöntemlerle şoklanan neşe, mutluluk ve minnettarlık sembolü pembe gül, 3 yıl boyunca aynı duruşuyla bozulmadan kullanılır.

Pembe Beyaz Karışık Renkli Solmayan Gül kuru ve serin ortamda bulundurmaya özen göstermelisiniz. Oda sıcaklığında belirtilen sürede herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Kutunu tasarla bölümündeki ürünler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Aynı gün hızlı teslimat ve aynı gün kargo hazır hediye kutularında geçerlidir.

Teslimat Süresi

Kutunu tasarla bölümündeki ürünlerin kargoya veriliş süresi 1-3 iş günüdür. 4 saatte teslimat (İstanbul içi) ve aynı gün kargoya teslim (diğer iller) için hazır hediye kutularımıza göz atabilirsiniz.

Teslimat Ücreti

100 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo ve kurye hizmeti!

100 TL'nin altındaki alışverişlerinizde 9 TL kargo/kurye hizmet bedeli yansıtılmaktadır.

Kapıda Ödeme

100 TL ve üzeri, İstanbul içi tüm alışverişlerinizde kapıda ödeme kolaylığı!

Kapıda ödeme hizmeti 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir. İster kredi kartınızla ister peşin olarak ödemenizi kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme hizmetimiz şu an için sadece İstanbul içi siparişlerde geçerlidir. 

Unuttum Sanma Hediye Kutusu Ücreti

100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz Unuttum Sanma Hediye kutusu!

100 TL'nin altında kalan alışverişlerişlerinizde kutu ücreti 15 TL olarak sepetinize yansıtılacaktır.

Teslimat Adresi
Hediye kutunuzu göndermek istediğiniz kişinin adresini girmelisiniz.

Fatura Adresi

Kendi adresinizi girmelisiniz. Hediyenizi sevdiklerinize gönderirken hiçbir fiyat bilgisi veya etikete yer vermiyoruz.Faturanızı e-fatura uygulaması ile mailinize gönderiyoruz. Böylelikle hem doğayı koruyor, hem de maliyetlerimizi düşürüyoruz.

Bize Ulaşın. Sizin İçin Buradayız!

Hediye seçimi, sipariş aşaması, ödeme ve diğer tüm süreçlerinizdeki sorularınız için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Her türlü taleplerinizle ve sorularınızla ilgili 0850 259 3987 numaralı hattımızdan, 0530 449 39 87 Whatsapp destek hattımızdan ve info@unuttumsanma.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Web Sitemiz üzerindeki sohbet sayfamızdan da canlı destek alabilirsiniz.

149,50 ₺ 129,50 ₺


Ücretsiz Kargo!