• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Kurumsal Ofis Hediyeleri

En sevdiğiniz arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve tüm sevdikleriniz kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkarken onları çalışma ortamlarında da mutlu edin. Her sektöre ve her işe uygun olarak hazırladığımız, birbirinden şık ve kaliteli ürünlerle bir araya getirdiğimiz ofis hediye kutularımız bu kategoride sizlerle.

Devamını Göster Kutularımızı ofis konseptinde hazırlarken hem kadına hem de erkeğe uygun olması için, renk skalamızı, ürünün kullanışlılığını ve şık olmasını ön planda tuttuk. İş hediyelerinin işlevselliği için sevdiklerinizin ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceği, masalarında dekor olarak kullanabilecekleri, rahatlıkla notlarını tutabilecekleri ürünlerle oluşturmaya çalıştık. Birçok meslek grubuna hitap edebilmek adına konseptlerimizi ofisle sınırlı tutmadık. Tüm meslek grubundan çalışanları mutlu edebileceğine inandığımız onlarca hediye konseptini de bu kategoriye ekledik.

Yeni İş Hediyeleri

Sevdikleriniz yeni maceralara yelken açarken onlara yanlarında olduğunu hissettirin. Yeni iş hediyeleri ile onları ilk iş günlerinde mutlu edin. Biliyoruz ki destek olmadan herkes biraz eksiktir. Yine biliyoruz ki sevdiklerimiz, arkalarında itici güç olarak bizleri görmek isterler. Yeni iş hediyeleri ile onlara yalnız olmadıklarını hissettirin. Yeni işe başlayana hediye almak, onları ilk iş günlerinde ofis ortamında mutlu edecektir. Birbirinden şık ve kullanışlı ürünlerle bir araya getirdiğimiz yeni iş tebrik hediyeleri bu kategoride sizlerle. Sevdiklerinizin bayılacağı, ilk desteklerini sizlerden göreceği, yeni işlerinde ona özel yazdığınız not ile destek bulabileceği hediye kutularımızı inceleyebilirsiniz. İşe başlama hediyesi ile mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Kurumsal Hediyeler

Firmanızın kuruluş günü, resmi özel günler, lansman ve organizasyonlar gibi önemli günlerde kullanabileceğiniz düşünceli kurumsal hediyeler bu adreste. Sıradanlaşan hediyelerden bağımsız, kendi içerisinde bir anlam bütünlüğü barındıran ve her biri işlevsel olan ürünlerle bir araya getirdiğimiz firmalara özel hediyeler için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Personel jesti, müşteri hediyesi gibi firmanıza prestij katacak hediyeler, markanıza özel branding çalışmaları ile çok daha şıklaşıyor. Kurumsal hediye seçenekleri, firma hediyeleri, kurumsal hediye kutuları ve çok daha fazlası için Kurumsal Hediye sayfamızı inceleyebilir, bizlerle iletişime geçerek referans dosyamızı ve firmanıza özel fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

İş Arkadaşına Hediye

İş arkadaşınızı keyifsiz gördüğünüz o anlarda kendisine motivasyon sağlayacak bir hediye ile onu mutlu etmek istemez misiniz? İster erkeğe, ister kadına hediye edebileceğiniz onlarca hediye kutusu seçeneği bu kategoride sizlerle. İş arkadaşınızı mutlu edecek, kendisini sizin gözünüzde değerli hissettirecek hediyeler ile arkadaşlığınızı pekiştirebilirsiniz. Huzurlu bir çalışma ortamında karşılıklı değer çok önemlidir. Siz de iş arkadaşınıza onu ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. En şık ve işlevsel ürünlerle bir araya getirdiğimiz konseptlerimize bayılacaksınız. Büyük patronları da unutmadık. Patrona hediye olarak da değerlendirebileceğiniz benzersiz ve özel hediye seçenekleri de yine bu kategoride sizlerle.

Erkeğe Ofis Hediyesi

Erkek arkadaşınızı mutlu etmeniz için son saniyeye kalan hediyelerde de yanınızdayız. İstanbul içi tüm siparişlerinizi talep ederseniz aynı gün teslim ediyoruz. Üstelik bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. İl dışı siparişlerinizde ise siparişlerinizi aynı gün kargo firmasına teslim ediyoruz. Kargonun size ulaşma süresi, bölgenize göre 1-3 işgünü içerisinde sağlanmaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için en hızlı çözümleri oluşturmak adına her geçen gün ürün portföyümüzü yeniliyor, operasyon sürecini hızlandırmak için gerekli adımları atıyoruz. Erkek Sevgiliye Hediye Edebileceğiniz En Güzel Seçenekler Bir Tık Uzağınızda. Romantik, Şık ve İşlevsel Ürünlerle Bir Araya Getirilen Klas Hediye Kutuları İle Unutulmaz Bir Sürpriz Yapın.

Devamını Gizle