• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Öğretmenler Günü

İlk günden bu yana desteğini, emeğini her an bizden eksik etmeyen, karakterimiz üzerinde etkileri yanı sıra dünyaya bakış açımızı genişleten canımız öğretmenlerimizin bu özel gününde yanında olmayı unutmayın. Onların verdiği emeklerin karşılığı olarak sevgimizi hissettirmek bile bize mutluluk sağlayacaktır. Kutsal mesleğin değerini bilen ve hakkını fazlasıyla veren öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Devamını Göster Biliyoruz ki geleceğe ışık tutan, bir nesli büyüten ve o nesle insani değerleri öğreten yegane kişiler öğretmenlerdir. Hayatlarımıza yön veren pelerinsiz kahramanlarımız için bir gün değil her gün özel.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri

Birbirinden şık ürünlerle bir araya getirilen Öğretmenler Günü Hediyeleri, canımız öğretmenlerimizi mutlu etmek için özenle tasarlandı. Sizler de en sevdiğiniz öğretmeninize bu özel günde güzel bir sürpriz yapın. Birden fazla ürünle bir araya getirilen hediye kutuları ile ona olan sevginizi gösterin. Sıradan hediyelerden bağımsız, kendi içerisinde bir anlam bütünlüğü oluşturan hediye kutuları ile en güzel sürprizi siz yapın. Özveriyle çalışan, mesleğini yaşam tarzı haline getiren en değerli öğretmenlerimizi en şık hediyelerle mutlu edin. 

Erkek Öğretmene Hediye

Erkek öğretmene hediye almak, kadın öğretmene hediye almaktan her zaman daha zor olmuştur. Erkekler için hediye bulmak, sevdikleri şeyleri öğrenmek bir hayli zaman almaktadır. Biz de sizler için özel olarak oluşturduğumuz Erkek Öğretmene Hediye Kutularımızı beğeninize sunuyoruz. Ne kadar hata yaparsak yapalım arkamızda duran, bize hayatı ve yaşamı öğreten öğretmenlerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Hedeflerimize doğru adımlarla ilerlememizi sağlayan ikinci ailemiz, bize ışık tutan, mesleğe ömrünü adayan erkek öğretmenlerimize hediye almak artık çok kolay.

Öğretmene Yaratıcı Hediyeler

Sıradanlaşan hediyelerde kaybolduğumuz bu dönemde, bize hayatın zorluklarını ve bunlarla baş etme yöntemlerini kendi yoluyla öğreten öğretmenlerimize en yaratıcı hediyeler yine Unuttum Sanma hediye kutularında. Farklılaşan konseptler, Baş öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk imzalı ürünler, mis kokulu kahveler ve çok daha fazlası bu kategoride sizlerle. Lezzetli atıştırmalıklar, öğretmenlerimizin evlerinde kullanabileceği birbirinden farklı dekoratif malzemeler de yine bir tık uzağınızda. Bir gün değil her gün hatırlamamız gereken öğretmenlerimize, mesleğinin en kutsal gününde mutluluk kaynağı olun.

Öğretmenler Günü Aynı Gün Teslimat

Öğretmenler Günü’nde de en sevdiğiniz öğretmenlerinizi, hayatınıza yön veren mentörlerinizi mutlu etmek için İstanbul içi aynı gün teslimatlarımız hafta içi – haftasonu fark etmeksizin devam etmektedir. Unuttum Sanma olarak kurye ile teslim ettiğimiz siparişlerden ekstra ücret almıyoruz. İstanbul dışı verilen siparişlerde aynı gün kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargoya verilen siparişleriniz 1-3 işgünü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Bu sebeple Öğretmenler günü için vereceğiniz il dışı siparişlerinizi birkaç gün önceden verebilirsiniz.

Devamını Gizle