• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Geçmiş Olsun Hediyeleri

Hayatımız her zaman sağlıklı bir şekilde devam edemeyebiliyor. Kimi zaman ufak soğuk algınlıkları, kimi zaman da maalesef uzun hastalık süreçleri olabiliyor. Büyük de olsa, küçük de olsa sevdiklerinizin hasta olması eminiz ki sizi üzüyor. Bizler duygusal insanlar olarak hasta olan sevdiklerimizi ziyaret etmeyi çok seviyoruz. Ancak zaman zaman sevdiklerimizle görüşmemize engel durumlar, mesafeler olabiliyor.

Devamını Göster Tatsızlıkların unutulduğu, küslüklerin bir kenara bırakıldığı zamanlar hastalık zamanlarıdır. Unuttum Sanma olarak sevdiklerinizin hastalık dönemlerinde onlara motivasyon sağlayabileceğiniz, “geçmiş olsun” dileklerinizi tüm samimiyetinizle sunabileceğiniz ve onların yanında olduğunuzu hissettirebileceğiniz anlamlı hediye kutuları tasarlamaya çalıştık. Umarız hiçbir zaman sevdiklerinize hastalık dolayısıyla hediye gönderme ihtiyacınız olmaz. Tüm sevdiklerimiz en yakın zamanda sağlıklarına kavuşur!

Geçmiş Olsun Hediyesi Ne Alınır?

Biliyoruz ki sevdiklerinize bir tas çorba hazırlamak aslında en büyük hediyelerden bir tanesi. Ancak her zaman sevdiklerinizin yanında olmak çok mümkün olmuyor. Kimi zaman mesafelerle, kimi zaman ise hayatın yoğun temposu ile boğuşmak zorunda kalıyor, sevdiklerimizi ihmal edebiliyoruz. Bu noktada onları önemsediğinizi hissettirmek oldukça önemli. Kimi zaman çiçeklerle, kimi zaman meyvelerle, kimi zaman da vitaminlerle geçiştirdiğimiz hasta hediyelerini bu kategoride oldukça kapsamlı bir hale getirmeye gayret ettik. Meyve ve bitki çayları ile sağlıklı bir hayata ilk adımı atabilir, kutularımızda bulunan kolonyalarla hem ferahlayabilir, hem de steril bir ortama kavuşabilirsiniz. Lezzetli atıştırmalıklarımızla ağzınızın tadı hiç kaçmasın istiyoruz. Özenle seçtiğimiz, en kaliteli markaların çikolataları ile lezzet şölenine hazır olun. Soğuk algınlığı yaşayan sevdikleriniz için ise televizyon battaniyeleri içinizi ısıtacak, sevdiklerinize sıcaklığınızı hissettirecek. Adetlerimize göre hastaya eli boş gitmek hoş bir davranış değil. Sevdiklerinize hasta ziyaretine giderken de ince düşünülmüş hediye kutuları ile şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Hediyesi Nasıl Seçilir?

Hediyenizi seçerken sevdiğiniz insanı ne kadar önemsediğinizi hissettirmek çok önemli. Hasta olan arkadaşınız ne kadar önem vermiyor gibi görünse de bu dönemlerde onu mutlu etmenizi gerçekten bekliyor olabilir. Bizler de her duruma uygun olarak kullanabileceğiniz onlarca hediye seçeneğini sizin için bu kategoride listeledik. Öncelikle hasta kişinin sevdiği, hoşlandığı ürünler ve renkler seçiminiz için oldukça önemlidir. Unutmayın ki sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için hediye alıyorsunuz. Onun yüzündeki en ufak bir gülümseme bile dünyalara bedel. Bu sebeple hediye seçimini kendinize uygun değil, hediyeyi vereceğiniz kişiyi düşünerek oluşturmalısınız. Amacına hizmet edecek ürünleri içeren hediye paketleri her zaman sizin için tercih sebebi olmalı. Sürekli üşüyen sevdikleriniz için battaniyeleri, boğaz ağrısı çeken arkadaşlarınız için çay içeren paketlerimizi tercih etmeniz karşı taraf için ne kadar düşünceli olduğunuzu gösterecek hamlelerin başında gelmektedir. Ayrıca hediyenizi, karşınızdaki kişiye özel duygu yüklü bir not ile de kişiselleştirebilirsiniz. Sıradan hediyeler soğuk bir teşekkürden ileri gitmez. Sevdiklerinizi birden çok hediyeden oluşan hediye kutularımızla hemen mutlu edin.

Aynı Gün Teslim Hediyeler

Sevdiklerinizin hastalık dönemlerinde hızlı hareket etmeniz çok değerlidir. Unuttum Sanma olarak sevdiklerinize destek olmak istediğiniz her dönemde hızlı teslimat garantimizle yanınızdayız. İstanbul içi aynı gün teslimat garantisi, il dışı siparişlerde de aynı gün kargo fırsatı sizlerle. Üstelik bu hizmetimizden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz.

Devamını Gizle