• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Kutlayalım Hediye Kutusu

Sevgililer Günü

Hayatınızdaki özel insanı Centilmen Hediye Kutusu ile mutlu edebilirsiniz. Özenle bir araya getirilmiş ürünleri ve özenli hediye kutusuyla, tam da centilmenlere göre...

Bu şık hediye kutusuna İstanbul içi 4 saatte teslim ve kapıda ödeme fırsatı ile sahip olabilirsiniz, üstelik kurye hizmetimiz ücretsiz!

Kutu İçeriği :

Paşabahçe Bardağı x2 

Clipper Çakmak x1

Gümüş Rengi Tabaka x1

 Gri Akik Bardak Altlığı x2

Siyah Cam Kavanozda Gri Mum x1

Kutu Boyut :

32cm x 26,5cm x 13cm  

Teslimat Süresi

Tüm hediye kutularımızı, İstanbul içine maksimum 4 saatte teslim ediyoruz. Diğer illerimize gönderilecek hediye kutularımızı ise, aynı gün içinde kargoluyoruz. Kargo ile gönderdiğimiz hediye kutularının size ulaşma süresi 1-3 iş günüdür. Siz değerli müşterilerimizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek adına mümkün olduğunca hızlı çalışıyoruz :)

Teslimat Ücreti

Tüm hediye kutularımızın teslimatı ücretsizdir. Hediye kutularımızı sevdiklerinize ücretsiz olarak ve memnuniyetle ulaştırıyoruz.

Kapıda Ödeme

İstanbul içi tüm alışverişlerinizde, kapıda ödeme kolaylığı sunuyoruz. İster kredi kartınızla ister peşin olarak ödemenizi kapıda gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat Tarihleri

Hediyelerinizi siz ne zaman isterseniz o zaman gönderiyoruz. Hediyenizin normal gönderim tarihleri dışında bir tarihte teslim edilmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken Sipariş Notları bölümünde tercih ettiğiniz teslim tarihini bize bildirmek.

Hafta Sonu Siparişleri

Özel günlerinize gereken hassasiyeti gösterebilmek için Cumartesi ve Pazar günleri de, tıpkı hafta içi olduğu gibi çalışıyoruz.

İleri Tarihli Teslimat

Satın aldığınız hediye kutumuzu belli bir tarihte teslim etmemizi istiyorsanız, info@unuttumsanma.com adresinden veya 0850 259 39 87 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçin. Hediyenizi hızlı teslimatla değil, dilediğiniz tarihte sevdiklerinize ulaştıralım :)

Teslimat Adresi
Hediye kutumuzu kime göndermek istiyorsanız, o kişinin adresini girmelisiniz.

Fatura Adresi

Kendi adresinizi girmelisiniz. Faturanızı e-fatura uygulaması ile mailinize gönderiyoruz. Böylelikle hem doğayı koruyor, hem de maliyetlerimizi düşürüyoruz.

159,50 ₺

Ücretsiz Kargo!