• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Çay Vakti Hediye Kutusu

Doğum Günü

Kutu Kodu: HK61

Çayın Türkler için sudan bile daha gerekli olduğu söylenir. En yorgun anlarımızda bize ilaç gibi gelen, en mutlu günlerimizin vazgeçilmezi, kahvaltılarımızın olmazsa olmazı çay...

Çay ile aramızda özel bir bağ olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Kimi aşkını, kimi derdini, kimi işini, kimi kendini çay ile ifade eder. Çayla harmanlamış ne çok şiir vardır. Evinize, iş yerinize sipariş verebileceğiniz Çay Vakti Hediye Kutusu ile demlediğiniz bitki çayınızı, yanan mumunuz eşliğinde yudumlayabilirsiniz. Çay Kokulu Hikayeler ise atmosferinizi tamamlamak için en uygun kitap seçeneği olacaktır. 

Arkadaşa verilebilecek anlamlı hediyeler ararken kendinizi bu kutuda bulacaksınız. Bu kutu ile doğum günü hediyesi, anneler günü hediyesi hatta sevgililer günü hediyesi bile aramayacaksınız. Çayın samimiyeti ile sevdiklerinizi mutlu edebileceksiniz. Kendinize de vakit ayırmayı ve bir bardak çay eşliğinde ruhunuzu kitap satırlarında gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul içi aynı gün teslimat garantisi ve kapıda ödeme fırsatı, diğer iller için ücretsiz kargo seçeneği ile sevdiklerinizi mutlu edin!

Kutu İçeriği :

“Çay Kokulu Hikayeler” Kitabı  x1

Mor French Press x1

Mor Akik Taşlı Mumluk x1

Papatya ve Melisa Doğal Bitki Taneleri x1

Unuttum Sanma Bitki Çayı Paketi x1

Kutu Boyut :

35cm x 28cm x 11,5cm 

149,50 ₺ 139,50 ₺

Ücretsiz Kargo!