• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Babalar Günü

İlk adımdan bugüne sırtımızı dayadığımız en kudretli dağımız babalarımızdır. Koparılamaz bir güven duygusu oluşturduğumuz ve her daim desteğini hissettiğimiz kahraman babalarımız! Seni seviyorum demek bazen kolay olmasa da, sevginizi ve saygınızı hissettirebileceğiniz yüzlerce yol mevcut. Onlara özel bu günde, sade ve şık hediye kutularımızla En Güzel Babalar Günü Hediyesini vermenizi hedefledik.

Devamını Göster Her tarza uygun Babalar Günü Hediyeleri ile onları mutlu etmek artık çok kolay. Biliyoruz ki her babanın ilgi alanı ve hayat tarzı farklı. Biliyoruz ki babaya hediye almak gerçekten çok zor. Dolayısıyla onu gerçekten mutlu edecek hediyeyi bulmakta zorlanıyorsunuz. Ancak her karaktere uygun hediye kutuları ile sizi bu arayıştan artık kurtarıyoruz. Artık sıradanlaşan gömlek – kravat takımlarından bıktıysanız, farklı ve tarzını yansıtan, aynı zamanda anlamlı bir hediye arayışındaysanız Babalar Günü kategorimiz tam sizlere göre. 

Emekli Babaya Hediye

Hayatın yorgunluğunu sırtlamış ve artık dinlenme zamanı gelen babalarımızı unutmadık. Emekli babalara özel hazırladığımız en şık hediye kutularımız bu kategori altında listelenmektedir. Yeni nesil hediyelerle hazırladığımız konsept hediye kutularımızda emekli babalarımız da mutluluğu çok hak ediyor. Bizleri belli bir konuma getirmek için canını dişine takan, yemeyip yediren babalarımız için çeşit çeşit çaylar, kahveler, aksesuarlar, kitaplar, kişisel bakım malzemeleri ve çok daha fazlası bir tık uzağınızda. Ömrünü iş hayatının temposunda geçirmiş, mental olarak yorgun babalarımız için bu hediyeler çok iyi gelecek.

İlk Babalar Günü Hediyesi

Erkekler için ilk Babalar Günü unutulmaz derler. Güçlü durmaya çalışılmayan, aslında sert yapısının arkasında yufka yüreğiyle sevgi timsali olan babaların ilk babalar gününde de yanında olmak istemez misiniz? Arkadaşınızın, kocanızın, torununuzun babasının ilk babalar gününü kutlamayı ihmal etmeyin. Özellikle bebeğin seçimi olarak verilen hediyeler bu dönemde çok popülerleşmeye başladı. Siz de bebeğinizin elinden kocanıza güzel bir sürpriz yapmak isterseniz ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Her zevke göre tasarlamaya çalıştığımız hediye kutuları genç babaları mutlu etmeyi bekliyor.

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Biliyoruz ki her baba şahsına münhasırdır. Her baba her şeyden hoşlanmaz, her babaya aynı hediye olmaz. Bizler babalarımıza hediye alırken önce onun nelerden hoşlandığını bilmeliyiz. Bunu bildikten sonra aslında herşey çok basitleşir. Bir babaya hediye almanın en incelikli yolu onu anneden dinlemektir. Annelerimiz bizlere gerekli ipuçlarını zaten verecektir. Bizler üzerinde “En yakışıklı babaya” yazan t-shirtler kullanmıyoruz. Biliyoruz ki sizi kırmamak için hoşlanmış gibi yapsa da, aslında o ürün babanızı yansıtmıyor. Babanızı yansıtacağına inandığımız en anlamlı hediyeler bu kategoride sıralanmıştır. Siz de babaya hediye seçiminde zorlanıyorsanız, onu birden çok hediye ile mutlu edebileceğiniz Babalar Günü Hediye Kutularımıza göz atabilirsiniz. Babanızı bir gün değil, her gün mutlu etmek isterseniz, sizler için oluşturduğumuz Babaya Hediye kategorisini de ayrıca inceleyebilirsiniz.

Babalar Günü’nde Aynı Gün Teslimat

Tüm özel günlerde olduğu gibi Babalar Günü’nde de İstanbul içi aynı gün teslimatlarımız devam etmektedir. Haziranın 3. Pazar gününde kutlanan babalar günü bizim için en özel ve anlamlı günlerden bir tanesi. Bu özel günde de biricik babanızı mutlu etmeniz için çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul içerisinde aynı gün teslimat sağlıyor, diğer illerimize ise aynı gün kargo çıkışı yapıyoruz. Bu hizmetimiz için ekstra bir ücret almıyoruz ve ürününüzü beğenmediğiniz takdirde koşulsuz iade talebinizi oluşturuyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz size 1-3 işgünü içerisinde ulaşmaktadır. Bu sebeple Babalar Günü için oluşturacağınız siparişlerinizi birkaç gün önceden verebilir, kargo firmaları tarafından yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.

Devamını Gizle