• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |


Merhaba, ben Unuttum Sanma. Yoğun iş temposunda özel günlerini unutan Milagros ailesinin fikri olarak ortaya çıktım. Siz beni 2018 yılı itibariyle tanımış olabilirsiniz, ancak planlama aşamam yaklaşık 2 yıl sürdü. Çünkü ailem, aslında yaşanılan her anın özel olduğunu, yaşayan herkesin kendini özel hissetmesi gerektiğini ve benim de onlara bu konuda yardımcı olmam gerektiğini düşünüyor. Bu yüzden de bebeklik dönemimde gece-gündüz demeden tüm ağlamalarıma uyanıp 24 saat benim üzerimde çalıştılar. Bütün pozitif enerjilerini üstümde harcadılar. Of dedikleri de oldu, hatta beni cami önüne bırakıp başka projelerle de uğraşmayı denediler. En sonunda büyüdüm. Hala üzerime titriyorlar, hala bana ne katabileceklerini düşünüyorlar. Onların beni oluştururken yaşadığı heyecanı, ben de bugün size yardımcı olmak için harcıyorum.

Ne iş Yapıyorum?
Aslında derdim belli, insanları mutlu etmek istiyorum. Bu noktada benimle özel gününü paylaşan herkesin özel gününü hiç unutmuyorum, hatta özel günün geliyor diye başının etini de yiyorum. Oluşturduğunuz kutuları 3 iş günü içerisinde teslim ediyorum. Zevklerine güveniyorum, bana kendi seçtiğin kutulardan gönder derseniz de ailem size 4 saat içinde teslimat garantisi veriyor. Benden duymayın ama bizimkiler sizi mutlu etmek için seçtiğiniz ürünler için özel bir kutu da tasarlamışlar.Kimliğimde e-ticaret sitesi yazıyor olabilir ama ben sizi müşteri olarak değil, arkadaş olarak görüyorum.

Benden Korkmayın..

Bizimkiler de internet sitelerinden alışveriş yapmayı çok sever. Sipariş verdiklerinde kargonun ellerine ulaşmaması veya ulaşan paketin içinden farklı bir ürün çıkması onları hayal kırıklığına uğratabiliyor. E ben de haliyle üzülüyorum. Benden bir kutu oluşturduğunuzda, insan kaynaklı hatalar karşımıza çıkabilir. Bu noktada beni dilediğiniz zaman rahatsız edebilirsiniz. Günün her saati buradayım. Teknolojiden de biraz anlarım, bana mail yoluyla veya telefonla ulaşabilirsiniz. Çaya, kahveye de gelebilirsiniz. Hatta abur-cubur da getirin, bizimkiler yememe izin vermiyor.