• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Yılın En "BABA" Günü

Yılın En "BABA" Günü

Babalar günü her yıl Haziran ayının üçüncü haftası babalarımızın onuruna kutlanır. Dünyanın pek çok yerinde ‘Babalar Günü’ evrensel kabul edilir. Kısacası süper kahramanlar günü geliyor diyebiliriz..

Bisiklete binme cesaretini, düşmekten korkmayacak yüreği bize sağlayan koca adam BABA değil midir? Hepimize güven veren, kaya kadar sert ve sağlam, pamuk kadar yumuşak kalpli, dev kadar  kocaman... Kahraman babalar...

Hepimiz hayatımızın her döneminde koşarken babamızın gözlerinin içine bakarız çünkü biliriz ki düştüğümüzde ilk elini uzatan babamızdır. Salıncakta arkamızda olan babamız ise hep bulutlara kadar çıkmak isteriz. Yüzmeyi ilk babamızdan öğreniriz. Çünkü baba demek güven demek, cesaret demek, başarmak demektir..

Bir çoğumuz babalarımızın ailemiz için yaptığı fedakarlıkları fark etmeyiz çünkü hiç bir zaman bize şikayet etmez serzenişte bulunmazlar. Babalar hiç dinlenmez, yorulmaz ve bıkmazlar. Bize daha iyi şartlar sunmak için hep çalışır, çabalarlar.

Belki bazılarımız babaları ile çok az kahvaltı yapabilmiştir. Bazılarımız babalarını aylarca haftalarca görmemiştir. Bu yıl doğum gününü babasıyla kutlayamayan kaç kişi vardır? Bayram sabahı babasının ellerini yanaklarını öpememiş kaç kişi? Çok var biliyoruz. Çünkü kahramanları onların daha iyi ve daha mutlu olması için çalışıyor.

Bazılarımızın babası hepimizin kahramanıdır. Herkes için özgür ve güvenli bir hayat adına kendi hayatından,  canından vermiştir. Sonsuz kahramanlara sonsuz teşekkürler... Biz kahraman babalarımıza çok minnettarız...

Babalarımıza olan sevgimizi, hayranlığımızı, minnetimizi dile getirmek için hiç bir fırsatı kaçırmamalıyız. Çünkü onlar bizim için hiç bir fırsatı kaçırmadan çabalıyorlar. Babalarımızın emekleri ve fedakarlıkları karşısında onlara verilecek en güzel hediye içten bir gülüş, öpücük ve seni çok seviyorum demektir. Kocaman kahramanlarımız aslında bizimle büyürler... Babalarımızın içinde yaşayan çocuklarız biz. Onların gözlerinin içinde yanaklarınızda kocaman mutluluk olmak için hiç bir fırsatı kaçırmayın.

Bu yıl kahramanlar gününde babanıza her gün seni seviyorum diyecek kadar içten, her gün ‘babacım ben buradayım’ der gibi hissettiren hediyeler tercih edin.

Babalar günün de babanıza en baba hediyeyi seçin ve gözlerinin bir çocuk kadar içten gülümsemesini seyredin.

Bütün kahramanlarımızın günü kutlu olsun :)