• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Yeni Yıl Hediyenizle Işık Saçın

Yeni Yıl Hediyenizle Işık Saçın

Koca bir yılı bitirip, yepyeni 2019’ a girerken, yeni umutlara, heyecanlara ve tüm güzel duygulara “Hoş Geldin!” diyoruz. Etrafımız yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve güçlü hedeflerle çevrilmişken, en yakınlarımızdan başlarız neşe dağıtmaya… Yılbaşları en çok ta sevmeyi, sevilmeyi en yoğun hissettiğimiz zamanlardır. Bir yıl boyunca hayatımıza kattıkları her şey için, hatta sadece dünyamızdaki varlıkları için şükran duyarız. “Teşekkür Ederim!” demenin en güzel yolu ise güzel bir hediyeden geçer çoğu zaman. Çünkü “vermek” ve “paylaşmak” yılın en çok bu zamanında anlamlı hale geliyor. İster güzel bir yeni yıl tebrik kartı, ister pahalı bir çanta, isterse de kendi yaptığımız el yapımı ürünler… Sayısız hediye alternatifi tek bir amaç için, o da “Bugüne kadarki her şey için teşekkür ederim. Bu yıl da benimle ol!” diyebilmek. 

Peki 2019’ un en popüler, en anlamlı yeni yıl hediyeleri neler? Hediye seçmeye nereden başlamalı? 

2019 yılında, yoğun iş hayatını ve sahip olduğumuz teknolojiyi de göz önüne alırsak, alışveriş merkezi koridorlarında gezip çılgınlar gibi hediye aramak sizce de gereksiz yorucu değil mi? Evinizin konforlu ortamında, zamanınızı daha verimli kullanarak muhteşem hediyeler bulma imkânına sahipsiniz. Aksesuardan, mutfak ürünlerine; ofis hediyelerinden, geek ürünlere kadar birçok farklı hediyeye göz atmak için kahvenizi alıp rahat bir koltuğa yerleşin ve unuttumsanma.com ‘ un yeni yıl hediye seçeneklerine göz atın. Tam olarak ne aradığınızı bilemiyorsanız, tipik bir İkizler burcu kadar kararsızsanız bize yazın. Sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri bulmanızda faydamız olursa ne mutlu bize… Unutmayın, yeni yıl tam anlamıyla neşe dağıtmakla ilgili  Gelin bu yıl hediye çıtanızı bir tık yükseltin ve klişeleşmiş yılbaşı hediyeleri yerine, biraz risk alın. Kullandıkça sizi hatırlayacağı, sizi hatırladıkça gülümseyeceği daha ilginç hediyeler tercih edin sevdiklerinize. Çıtanızı bir tık yükseltmek demek bütçenizi de yükseltmek anlamına gelmiyor elbette. Unuttum Sanma ürünlerini kendi bütçenize uygun olarak filtreleyip, kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Sevdikleriniz için özel olarak tasarlayabileceğiniz kutulara mutlaka mesajınızı eklemeli, hediyenizi daha da kişiselleştirmelisiniz. Gün içinde kullandığımız SMS ler, e- maillerin yanında hediye notlarının yeri her zaman ayrıdır, bunu unutmayın   Hediye notlarınızda duygularınızı, sevginizi, takdirinizi ve minnettarlığınızı en samimi şekilde ifade etmelisiniz. Doğum günü, Sevgililer Günü, yıldönümü aklımıza sadece “o özel bir kişiyi” getirirken, yılbaşları ise herkes içindir. Büyükbabanıza, ev arkadaşınıza, küçük kuzenlerinize, kısacası çevrenizdeki herkese yeni yıl temennilerin yanına, sizi daima ona hatırlatacak minik armağanlar eklemeniz yeni hatıralar yaratmanızı sağlayacaktır. 

Her yeni yılı yaşanmaya değer kılan sizin enerjiniz ve bakış açınızdır. Ve her yılı hatırlanmaya değer kılan ise eşsiz anılardır. Unuttum Sanma Ailesi olarak, yeni umutların etrafınızı sardığı, sevdiklerinizle birlikte yepyeni deneyimler yaşayacağınız bir yıl dileriz. 

MUTLU YILLAR!