• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Sonsuz Sevgi

Sonsuz Sevgi

Ebeveynlerimizin sevgisi çok bağlayıcı ve güçlüdür. Kardeşlerimiz canımızdan kanımızdan bir parçadır ya işte o yüzden sevgisi bambaşkadır. Arkadaşlarımız... Hayatın bize çektiği kura dan çıkan piyangolar. Ama hepsi bu kadar değil. Öyle sevgi var ki evrenin derinliklerinden gelen. Anlamı ve tanımı her yüzyılda yapılmaya çalışılmış ama yapılamamış. Uğrunda ülkeler savaşlara girmiş, dağlar delinmiş, çöllere düşülmüş delicesine bir sevgi. Aşk, love, любовь, liebe, , amor, αγάπη, حب, diligitis, amour, milovat... Yazılışları hepsinin farklı. Ama duyguları aynı. Beyine ve kalbe derinden hükmeden bir duygu. Dilin dolanır, reflekslerinin kontrolü kaybolur, midende kelebekler uçuşur. Ruhu ve bedeni saran güçte bir sevgi.

Duygusunun tanımı yapılamayan böyle bir sevginin kaynağı olan insanın değeri, kıymeti, önemi nasıl anlatılır. Tabii ki her kalp için bu duygu çok değerli bambaşka bir hikaye demek. Biz o değerli insanı 'sevgili' olarak kodluyoruz. Diğer yarımız, ruh ikizimiz, en iyi arkadaşımız, en iyi sırdaşımız, en güvendiğimiz daha nice enlerin sahibi insanı mutlu etmek aslında bir anlamda kendimizi mutlu etmek. İşte bu yüzden sevgiliye hediye seçmek çok önemlidir. Çünkü onun gülümsemesi aslında kendi gülümsememiz dir.

Sevgiliye hediye ne alınır? İşte çok alternatifli zor bir soru... Hem her şey hem de hiç biri... Önce sevgilimizi düşünmeli, onun kalbine dokunan detayları bulmalıyız. Küçük detaylar tamamlandığında zaten hediyesi gözünüzün önünde belirecektir.

Kız sevgiliye hediye almak konusu aslında başlı başına uzun bir roman olabilir. Belki de okullarda eğitimi verilmeli diyenler bile vardır. Çünkü ünlü yazar John Gray'in de kitabında anlattığı gibi Kadınlar Venüs'ten Erkekler Mars'tan geliyor. Gerçekten farklı gezegenlerin insanıyız diyebiliriz. Yanı erkekler farklı gezegenden oldukları için hayatlarını kadınlarını anlamaya çalışarak geçirirler. Ama bir kaç küçük tüyo neden alınmasın ki.

O zaman küçük detaylardan bahsedelim. Renkler... Çok önemli. Çünkü her kızın favorileri vardır. Favori bir rengi de. Kız arkadaşınızın en sevdiği rengi öğrenmeniz gerçekten kritik bir konu. Tabii en sevmediği rengi de öğrenmelisiniz. Sonra en sevdiği hayvanlar da en  az renkler kadar önemlidir. Popüler hayvanlardan yola çıkabilirsiniz. Örneğin son yılların en popüler hayvanları panda, flamingo, kedi... Bunların dışında da olabilir. İşte bunu da siz bileceksiniz. Bir sonra ki konu kahve mi ? Çay mı? Buda oldukça önemlidir. Kızlar içeceklerini en baştan seçerler. Sizde sevgilinize kahve kokuluhikayeler mi? Yoksa çay kokulu hikayeler mi? hangisini seçeceğinizi iyi bilmelisiniz. Bir de bunlara romantik detaylar gerek. Film izlemek için hazırlamış özenilmiş bir film gecesi hazırlayın. Seçeceğiniz filmin aksiyon ya da fantastik kurgu olmamasına lütfen dikkat edin. Ve tabii ki bakım. Herkesin vazgeçilmezi. Kızlar şımartılmayı da kendilerini şımartmayı da çok sever. Ona kendinişımart demenizden daha sevimli çok az şey vardır. Başka bir detayda kızlar her şeyi planlar! Planlarını da mutlaka not alır. Sevgilinize kalem, planlayıcı ya da bir defter hediye edebilirsiniz. Kızlar için küçük detaylar başlığı ile kocaman bir kütüphane kurulabilir. Şimdilik ufak tefek detaylar ile sevgilinize hediye kutuları hazırlayabilirsiniz.

Gelelim erkek sevgiliye ne hediye alınır? Tam bir kara kutu diyebilirsiniz. Haklısınız. Çünkü kadınlar karmaşık ve çok yönlü zevklere sahiplerdir ama erkekler daha tek düze zevklere sahiptir. Bu da erkeklerin zor ve seçkin zevkleri var demektir.

Erkekler kendilerine hiç bakmıyor düşüncesinden acilen çıkın. Erkek berberlerinin canımdan çaktırmadan bakarsanız hepsinin yüzünde bir maske görebilirsiniz. Erkeklerde kendileri ile ilgilenmeyi ve ilgilenilmesini severler. O yüzden erkek sevgiliye hediye fikirleri düşünürken kişisel bakımı da aklınızdan çıkartmayın. Bir de erkekler bazı kategorilere ayrılabilirler. Mesela kitap okumayı ve not almayı seven erkekler için farklı, aksesuarlarında farklılık arayan erkekler için farklı hediyeler seçilmeli. Kitap aşığı bir erkeğe not defteri, kalem ve şık bir bardak almak yerine özel tasarım çakmak hediye etmeniz nokta atışı olmayacaktır. Aynı şekilde kitaplarla arası olmayan bir erkek içinde defter, kalem, kitap gibi hediyeler almakta yanlış bir tercih olacaktır. Özel bir kartlık, çakmak ya da şık bir bileklik daha doğru olabilir. Bunun için de sevgilinizin tarzını, zevklerini iyi analiz etmelisiniz. Erkek sevgiliye hediye almak için sevgilinizi kendi zevklerinizi bir kenara bırakarak sadece sevgilinizin zevklerini düşünerek tercihler yapmanız iyi sonuçlar verebilir. Ama hepimiz biliyoruz ki ne hediye ederseniz edin onların biricik prensesleri olacaksınız.

Sevgililer günü hediyesi seçme işini son ana bırakanlar için artık acil yardım çantası kadar kurtarıcı bir çözüm var. Hazır hediye kutularımız ile artık ince detayları unutmuyorsunuz. Çünkü biz unutturmuyoruz. Sevgililer günü için birlikte mükemmel hediyeni seçebiliriz ya da kendi tarzını kutunu tasarlayarak yansıta bilirsin.

Önemli bir günde tabii ki doğum günü hediyesi. Hayatın size sevgilinizi bahşettiği o günü en güzel şekilde kutla malısınız. Hayatınızı güzelleştiren ve anlam katan sevgilinize en güzel hediyeyi tercih etmelisiniz. Sevgiliye doğum günü hediyesi bulmak bu yüzden çok zordur. Çünkü sevgilinize kendi kıymetini anlatacak değerde hediyeler her zaman bulunmuyor.

Kalbinizin en derinlerinde yaşayan ve kalbi sizin için atan güzel yürekli sevgiliniz ile sonsuz bir aşk diliyorum.