• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Sevgiliye İyi Ki Varsın Demenin Yolları

Sevgiliye İyi Ki Varsın Demenin Yolları

Sevgiliye İyi Ki Varsın Demenin Yolları

Hayatın tadı sevdiklerimiz ve sevenlerimizle beraber çıkıyor. İyi günde kötü günde her an ve her yerde onları yanımızda görmek istiyoruz. Bizde her anlarında yanlarda olmak istiyoruz. Zamanımız varken ve bugün tüm sevdiklerimiz yanımızdayken hepsine tek tek iyi ki varsın demeliyiz. Sevgimizi ve onlarla birlikte ne kadar mutlu olduğumuzu sık sık dile getirmeliyiz. Varlığı ile bambaşka mutlulukları bize yaşatan birini de unutmamalıyız. Sevgilimiz bizim varoluşumuzun diğer yarısıdır. Birlikte tamamladığımızı, duygularımızın sahibi olan sevgilimize de sık sık iyi ki varsın demeliyiz.  Varlığından duyduğumuz mutluluğu sözlü ifade etmek güzeldir ama hediyelerimiz ile iyi ki varsın demek çok daha güzeldir.

Sevgileye 'iyi ki varsın aşkım' demenin en güzel yolu olan hediyelerin seçimleri de çok önemlidir. Duygularımızı sevgilimize aktaracak olan doğru hediyeyi bulmanız için unuttumsanma.com size bir kaç önerisi var;

1- Erkek Sevgiliye İyi Ki Varsın Hediye Kutusu

Ofiste, evde, okulda her yerde sevgilinizin yanında olabilecek çok şık parçaların bir araya geldiği bir hediye kutusu. Erkek sevgiliye iyi ki varsın demenizin en karizmatik yollarından biri bu hediye kutusu. Aynı zamanda sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da doğru tercih olabilir.

2- Erkek Sevgiliye Bol Şans Hediye Kutusu

Sevgiliye iyi ki varsın demenin bir birinden güzel yolları var. Hayatının her alanın da bol şans dilemek onun için dilenecek en güzel ve en anlamlı dileklerden biridir. Erkek  sevgilinizin motivasyonun daha yüksel olmasını sağlayarak ona destek olabilirsiniz.

3- Erkek Sevgiliye Korsan Hediye Kutusu

Erkekler heyecanı, aksiyonu ve gerilimi  hem çok severler hemde çok eğlenirler.  Sevgilinize iyi ki varsın derken eğlenmek isteyenlere oldukça orijinal bir hediye kutusu. Farklı hediye fikirleri ve eğlenceli hediye fikirlerinin bir araya geldiği bir hediye kutusu arayanlara istedikleri her şeyin bir arada olduğu en anlamlı hediye kutusu.

4- Sevgiliye İyiKi Varsın Hediye Kutusu

Flamingonun sevimli zarafeti ile sevgilinize çok özel bir iyi ki varsın hediye kutusu gönderebilirsiniz. Kar küresi çok romantik bir hediyedir. Flamingo ile bir araya geldiğinde çok daha güzel bir hediye seçeneği oluyor. Kız sevgiliye en anlamlı hediye önerilerine ihtiyacı olanlar için mükemmel bir hediye kutusu.

5- Sevgiliye Unicorn Uğurlu Hediye Kutusu

Sevgilinizin en büyük uğuru olmak isterseniz kesinlikle Unicorn'a güvenebilirsiniz. Özel tasarım Unicorn kumbara ve tamamlayıcı hediyeleri ile birlikte iyi ki varsın demenin en uğurlu yolunu tercih edebilirsiniz.

6- Sevgiliye Huzur Hediye Kutusu

İyi varsın dileğiniz sevgilinize huzur da vermek isteyenlere çok mistik bir hediye kutusu geliyor. Huzur mutluluğu etkileyen en önemli faktördür. Sevgilinizin mutluluğunu arttırmak için huzur dolu bir hediye kutusu.