• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Sevgiliye Yeni Hediye Fikirleri

Sevgiliye Yeni Hediye Fikirleri

Sevgiliye Yeni Hediye Fikirleri

 

Sevgiliye hediye alırken değişik hediye fikirleri ararız hep. Uzun ömürlü, kullanışlı, anlamlı ve özel olması isteriz. Etrafımıza baktığımız zaman artık klişe olmuş süs aksesuarları üzerine yazılan yazılar, portreler ve bunun gibi birçok hediye önerileri var. Evet başta çok sevimli durabilir,  fakat oldukça klişe ve demode hale geldiler. Artık daha modüler, kişisel zevklerin vurgulandığı ve günlük hayatımız da aktif olarak kullanabilecek hediyeler tercih ediliyor. Ev, iş, okul derken zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz alanlarda kendi zevklerimizi de ön plana çıkartmayı seviyoruz. O halde sevgilimiz için de bunları düşünmeli ve bu doğrultuda hediyeler seçmeli. Sevgilimizin hobilerinin ön planda olduğu aynı zaman da tarzını yansıtabilecek hediye fikirlerini değerlendirmek lazım.

Çay, kahve ve benzeri içecekler genellikle gün içerisinde elimizden hiç düşmez. Sevgilinizin tarzını yansıtan, tasarımı ile dikkat çeken ve her ortam da kullanabileceği bir kupa tercih edebilirsiniz. Bu şekilde tüm gün sevgilinizin yanında olabilirsiniz. Sevgilinizin kupasını sevdiği karakterler ile özleşen şekilde tercih ederek hediyenizi sevgiliniz için çok daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte defterlerimizde tüm gün kullandığımız yanımızdan hiç ayırmadığımız sessiz arkadaşlarımızdır. Tıpkı kupa tercihimiz gibi defter için de sevgilimizin kişisel zevklerini ön plana çıkaracak şekilde seçmeliyiz. Aynı şekilde su mataralarımızı da yanımızdan hiç ayırmayız. İşte bu şekilde günün her anını sevgilinizin yanında olabilirsiniz.

Bunlarla birlikte hediyenizi zenginleştirecek detaylar da ekleyebilirsiniz. Bu nokta da sevgilinizi ne kadar iyi tanıdığınızı gösterebilirsiniz. Birde tüm bunları özel tasarım ve kullanışlı bir hediye kutusunda bir araya getirebilirsiniz. Hediye aldıktan sonra kutusunu bir kenara atarız.  Ama böyle olmak zorunda değil. Şık tasarımı ile her yerde istediği amaçla kullanabileceği bir hediye kutusu da olursa fazladan bir hediyeniz daha olmuş olur.

Anlamlı hediye fikirleri arayanlar unuttumsanma.com'un çok yönlü hediye kutularını değerlendirmesini tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda dilersiniz Unuttumsanma’nın şık kutuların da kendi hediyenizi oluşturabilirsiniz.