• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Seviliye Hediye Ne Alınır?

Seviliye Hediye Ne Alınır?

   Hiçbir şey rutin bir düzende yaşayamaz. Zaten rutin bir düzende giden her şey, bir süre sonra tükenmeye başlar. Aşk da bu düzene direnemez. Aşk: Zaman zaman mutluluktan uçuran, zaman zaman da gözyaşı akıttığımız kompleks bir yapıya sahiptir. Ancak kimse aşık olduğu kişiyi mutsuz görmek istemez. Onu mutsuz görmeye de dayanamaz zaten.

                Sevgilinizin yaşadığı hüzün ve mutsuzluk, en az onu etkilediği kadar sizi de etkiliyor, biliyoruz. Sizin de bu mutsuzluğu önlemek adına; aşık olduğunuz kişiyi mutlu etmek adına ne kadar çaba sarf ettiğinizin farkındayız. Çünkü tek kişi yaşanan duygular, aşkın ve sevginin dinamiğine de aykırıdır. Kız arkadaşınızın veya erkek arkadaşınızın yanlışlıkla kalbini mi kırdınız? Özür dilemek için doğru bir yol mu arıyorsunuz? Ya da sadece ona seni seviyorum mu demek istiyorsunuz? Sevgilinize onu ne kadar önemsediğinizi hissettirmeye kararlıysanız, buyurun yazımıza.

 Romantik Bir Hediye Alternatifi

 

Sevgilinize hediye edebileceğiniz yüzlerce hediye alternatifi olduğunu zaten internete girdiğinizde fark etmişsinizdir. Ancak sevgiliye hediye denince akla gelen yüzlerce farklı üründen hangisi sevgilinize hitap ediyor? Hangi hediye gerçekten sevgiliye hediye edilmeli? Sevgiliniz aldığınız hediyeyi gerçekten beğenecek mi, yoksa sadece siz aldınız diye mi mutlu olacak? Aldığınız hediye işlevsel mi olacak, yoksa sadece manevi değeri mi olacak?

Unuttum Sanma’nın “Sevgiliye Hediye” kategorisinde hem işlevsel, hem de maneviyatı yüksek onlarca hediye kutusu sizleri bekliyor. Tasarım ekibimiz tarafından oluşturulmuş konsept hediye kutuları, aşkınızı ve sevginizi göstermek için doğru bir hediye alternatifidir. İçerisindeki ürünlerle bir anlam bütünlüğü oluşturan konsept hediye kutularımızla sevgilinizden özür dileyebilir, kendisine seni seviyorum diyebilir ve romantik bir jest yapabilirsiniz. Not kısmında kendi özel mesajınızı sevgilinize gönderebilirsiniz. Kız arkadaşınızı veya erkek arkadaşınızı mutlu etmek için “Sevgiliye Hediye” kategorisindeki hediye kutularımız aynı gün teslimat garantisiyle, üstelik bu hizmetimiz ücretsizdir!           

                                                         

Ufak Bir Hediye Alternatifi

 

Sevgilinize hediye almak için özel bir anı beklemeyin. Sevgilinize her zaman hediye alabilirsiniz çünkü sevgilinizle geçirdiğiniz her an özeldir. Yıldönümü, aydönümü, sevgililer günü veya doğum günü haricinde de kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza ufak jestler yapabilirsiniz. İnternet sitemiz,  “Hediyeni Seç” bölümü üzerinden sevgilinize yüzlerce hediye alternatifi sunuyor. Üstelik bu hediyeler özel paketleme ve ambalajlamayla sevdiklerinize gönderiliyor. Kitaplar, kar küreleri, parfümler, ışıklı ürünler, biblolar ve çok daha fazlası “Hediyeni Seç” bölümünde sizlerle. “Hediyeni Seç” bölümünden vermiş olduğunuz siparişler 1-3 işgünü içerisinde kargolanmaktadır. Sevdiklerinizi mutlu edecek doğru hediyeyi bulmak için elinizi çabuk tutun.

 Ucuz Bir Hediye Alternatifi

 

Sevgilinizi mutlu etmek istiyorsunuz ancak çok fazla para harcamak istemiyor musunuz? Ya da özel bir gün yaklaşıyor ancak henüz maaş yatmadı mı? Unuttum Sanma’nın “İndirimli Hediye” kategorisinde her zevke ve her bütçeye uygun hediye seçeneği bulmak mümkün. Dönem dönem %80’e varan indirimlerin uygulandığı bu kategoride sevgilinizi mutlu edeceğine inandığımız çok fazla hediye alternatifi mevcut. Romantik hediyeler, işlevsel hediyeler, kar küreleri, vosvos arabalar ve çok daha fazlası için kategorimize göz atmayı unutmayın. Bu kategorideki ürünler stoklarla sınırlıdır. Elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Lezzetli Bir Hediye Alternatifi

Sevdiklerinizin kalbine giden yol midelerinden geçiyorsa, taptaze ürünlerden oluşan “Lezzetli Hediyelik” kategorimize göz atabilirsiniz. Hayatınıza renk katan, gününüzü güzelleştiren çikolata, kurabiye, meyve buketleri, atıştırmalık kutular ve sepetler, çay ve kahveler bu kategoride sizleri bekliyor.  Sevgilinizi mutlu edeceğine inandığımız şık tasarımlı, onların hem gözüne hem de damağına hitap eden ürünlerimiz aynı gün hazırlanmakta ve belirli lokasyonlarda aynı gün teslim edilmektedir. Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım diyorsanız, nefis kek demetlerimizi, truffelarımızı, makaron ve şekerlerimizi, yenilebilir çiçeklerimizi bu kategori üzerinden inceleyebilirsiniz. Üzerine isim ve mesaj yazılabilen bu lezzetli ürünlerle sevginiz her zaman taze kalacaktır.