• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Sevgiliye Hediye mi Sevgili Hediye mi?

Sevgiliye Hediye mi Sevgili Hediye mi?

Sevgiliye Hediye mi Sevgili Hediye mi?

İşte size 'yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurta'dan çıkar' tadında bir paradoks geliyor. Sevgi bağı dünyanın en güçlü ve uzun ömürlü bağıdır. Farklı ailelerden, kan bağı olmazsızın, hatta farklı diller, renkler ve ırkları bir araya getiren evrensel bir bağdır. Sevginin gücünü, önemini ve kıymetini hepimiz biliyoruz. Ve bu nedenle birlikte hayatımızı paylaştığımız elmanın diğer yarısı olan, sol yanımız dediğimiz kadın/erkek için 'SEVGİLİM' diyoruz. Aslında ne kadar derin ve anlamlı bir sözcük. Bize bu derin duyguları yaşatan, mutluluk, güven, huzur ve daha birçok duyguyu bir arada yaşatan sevgilimiz şüphesiz hayatın bize sunduğu en değerli nimet. Sevgilimiz bu kadar değerli olunca sevgilimizin mutluluğu da bizim için oldukça kaygı değer bir durum oluyor. Onu mutlu etmek istiyoruz, sevgisinin değerini hatırlatmak ve bize kattıkları için minnet duygumuzu dile getirmek istiyoruz. Sevgilimize hediyeler alarak onu mutlu etmek istiyoruz. Biz sevgilimizin mutluluğundan beslenerek mutlu oluyoruz. İşte şimdi başlıyor 'sevgiliye hediye mi, sevgili hediye mi?' paradoksumuz.

Sevgilimize hediyeler alarak onu mutlu ediyoruz, onu mutlu etmek bizi mutlu ediyor. O zaman sevgiliye hediye mi? den başlayalım. Sevgiliye hediye almak bazen dünyanın en keyifli işi. Ama hediye almak süreci her zaman çok zor geçer. En anlamlı hediye, en romantik hediye, en komik hediye ve daha bir çok hediye fikirleri üzerinden yoğunlaşarak uzun mesailer harcamak gerekiyor. Hediye seçimleri giderek zorlaşıyor. Sevgilimizin mutluluğu için verilen emek her gün daha da artıyor. Ama sevgilimizin yüzündeki o sıcak ve samimi gülümseme bütün emeklerinizin misli ile karşılığı oluyor. İçten bir sarılması ve hediyenize kıymet vermesi sizin için de bir hediye oluyor.

Ve...Sevgili hediye mi? Büyük bir içtenlik ile buna 'eveeett' diyenlerin çok daha fazla olacağını düşünüyoruz. Hayatımızın tüm anlarını paylaştığımız sevgilimiz tabii ki bizim için bir hediye. Sevgi paylaştıkça artar, hüzün paylaştıkça azalır her an her duygu için bize kattıkları paha biçilemez. Sevgilimiz mutluysa bizde mutluyuz biz mutluysak sevgilimiz de mutlu. Sevgilimizi mutlu etmek için de hediyelere başvuruyoruz. Böylelikle kısır döngü başlıyor. Onu mutlu etmek için hediye alıyoruz o mutluysa mutlu oluyoruz o zaman sevgilimiz bize hediye oluyor. Derken derken sevgiliye hediye evet, sevgili hediye evet...

Hayatın bize hediye olan sevgilimize biz ne hediye edeceğiz peki ?

Online hediye sitesi unuttumsanma.com herkes için tasarlamış olduğu hediye seçenekleri ile yanınızda. Dilerseniz hazır hediye kutuları, dilerseniz hediye kutunuzu tasarlama seçeneği ile sevgilinize aradığınız mükemmel hediyeyi sizin için hazırlıyor. Sevgiliye doğum günü hediyesi ve sevgililer günü hediyesi yanı sıra tüm özel günleriniz ve yılın her gününü özelleştirmeniz için binlerce hediye seçeneğine kolay ulaşım sağlıyoruz. Sıklıkla görüşmek dileği ile sevgiyle kalın.