• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Sevgiliye Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Sevgiliye Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Sevgiliye Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sevgiliniz ile birbirinizi tamamlıyor olabilirsiniz, çok uyumlu olabilirsiniz, birbirinize çok benziyor da olabilirsiniz ama unutmayın ki sevgilinizin kişisel zevkleri vardır ve bunlar onun önemlidir. Sağlıklı ve mutlu bir ilişkinin küçük sırlarından biriside karşılıklı kişisel alanlara ve kişisel zevklere önem vermeyi ihmal etmemektir. Birlikte mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz ama bu sevgilinizin tamamen sizinle aynı zevklere sahip olduğu anlamına gelmemektedir. Sevgilinizin zevklerinin sizden farklı olabileceği ve bazen bunun sorun olabileceği en önemli konu hediyedir. Hediye ise yerine göre ilişkiyi ayakta tutar, kurtarır ya da heyecan katar. Bu nedenle sevgiliye hediye konusu oldukça hayatidir. Peki sevgiliye hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz diye sorduğunuzda size ilk olarak 'sevgilinizin kişisel zevklerini bilmek ve buna göre tercihler yapmalısınız' diyorum. Kişisel zevkler derken neden bahsediyoruz biraz da oraya değinelim.

Kişisel zevkler karakteri yansıtan özelliklerdir. Mesela sevgilinizin en sevdiği renk, içecek, tuttuğu takım, hoşlandığı film konuları, okuduğu kitap türleri gibi kendisi ile özleşmiş konulardan bahsediyoruz. Diyelim ki sevgiliye doğum günü hediyesi hazırlıyorsunuz. Bunu için hazırladığınız hediye kutunuz için başlıca dikkat etmeniz gereken konular şunlardır;

Sevgiliye doğum günü sürprizi yaparken kendinize sürpriz yapmamanız için bilmeniz gerek en önemli şey 'renk'. Renk oldukça önemlidir. Özellikle bayan sevgiliye doğum günü hediyesi hazırlıyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken konu renktir. Daha sonra en iki şey arasında sevgilinizi çok iyi tanımanız gerekir ki bunlardan biri sevgiliniz kitap insanı mı, ekran insanı mı? bu sorunun cevabı da yine tabii ki sevgilisini en iyi tanıyanlardan gelecektir. Ekran insanı ise onun için mükemmel bir film gecesi organize edebilirsiniz. Ya da iki kupa kahve alıp dizinizi seyredebileceğiniz bir akşama özel bir hediye tercih edebilirsiniz. Ekran sever insan oyun oynamaktan da oldukça keyif alırlar. Sevgiliniz için hoş bir hobi kutusu yapabilirsiniz. Eğer sevgiliniz kitap insanı ise kesinlikle not tutmayı ve defteri çok seviyordur. Ofis kutuları ya da kupası, defteri, kalemi ve tütsü olan bol huzurlu ve sakin bir hediye kutusu tercih ederek sevgilinize ve sevgilinizin kaliteli zamanlarına ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Ya da bir kahvenin kırk yıl hatırı ve hoş bir muhabbeti vardır diyerek güzel bir Türk kahvesi hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Diğer bir madde ise sevgilinizin doğduğu ayın mevsimine uygun bir hediye tercih etmektir. Sıcak yaz aylarında en az güneş kadar sıcak tutan bir kahve termosu yerine tamamen camdan yazı ve neşeyi gösteren bir mug tercih edin. Ya da son baharın o muhteşem asaletini yansıtan, son baharda işin temposuna dönüşü, okullara dönüşü temsil eden hediye kutuları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte sevgilinizin zevkleri yasıtan tarzı da bilmelisiniz. Modern, minimalist, country, redro, klasik, relaks ve daha birçok tarz arasından hangisi ya da hangileri sevgiliniz yansıtıyor. Bunları dikkate alarak retro oyuncak arabalar, kırmızı telefon kulubesinden kumbara, farklı şekillerde led lambalar, masklar ve daha birçok farklı objeye hediye kutunuzda yer verebilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi alırken de tıpkı doğum günü hediyesi alır gibi kişisel zevklere de yer veren hediyeler tercih etmenizi öneriyorum. Ama sevgililer günü hediyenizde sizi ve ilişkinizi ön plana çıkartan hediyeleri de tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü ortak bir sizin için. Bu nedenle sevgililer günü hediyenizi alırken ortak paydada buluşabilirsiniz.  

Bizimle zamanınızı paylaştığınız için teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle...