• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Özel Günler Bitmiyor Sendromu-14 Şubat!

Özel Günler Bitmiyor Sendromu-14 Şubat!

Mesela yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü..  Sevgilin/eşin varsa öyle yada böyle hediye almanı bekleyen biri var demektir. He almasan da sorun yok ama alırsan da artı puan kazanacağın kesin.

Sevgililer gününü atlattıktan sonra derin bir nefes alamadan, ya doğum günü gelir, ya evlilik yıl dönümü gelir, ya ilk tanışma günü gelir yada ilk bakışma günü:) Yani o gelen özel günler hiç bitmez. Hepsini nasıl aklında tutacaksın peki?? Hadi onları tuttun diyelim...

Annenin doğum günü, babanın doğum günü, kardeşinin doğum günü, çocuğunun doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, doktorlar günü, deliler günü derken "deliye her gün bayram" diyoruz  8 Kasım Deliler Günü'ne selamlar:)

Bütün bu özel günleri tek tek hatırla, her biri için ayrı ayrı hediye seç, (ben hiç deliye hediye göndermedim ama yakın arkadaşlarımdan en deli olanına gönderebilirim, onu da kişisel asistanıma not ettireyim de bana hatırlatsın:) ) sonra bu hediyeyi vermek için fazla mesaileri ve görüşmeleri ortadan yarıp bir vakit oluştur ve hediyesini ver. Bunları yapan bir şey buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum: www.unuttumsanma.com diye bir site:)

Bu site istediğim her şeyi yapıyor. Sevdiğim kişilerin özel günlerini kaydediyorum, o bana günü gelmeden yaklaştı diye hatırlatıyor!

Konsept hediye kutuları sunuyor (sevgiliye, anneye, babaya, arkadaşa ne hediye alınır diye)

İstanbul'da yaşıyorsan üstelik motokurye ile 4 saatte teslimatını gerçekleştiriyor! Yani son anda gelen özel gün hediyesi sendromunu da ortadan kaldırıyor. Sen trafikte kıpırdayamıyorken motokurye seçtiğin hediye kutusunu senden önce ona teslim ediyor:) Sevgilisi olanlara kolay gelsin, olmayanlarda sevgili versin..