• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Öğretmenim Canım Benim

Öğretmenim Canım Benim

Öğretmenim Canım Benim

Atatürk'ün başöğretmenliği kabul ettiği gün 24 kasım 1928 tarihidir. Bu tarih ülkemizde 1981 yılından bu yana öğretmenler günü olarak kabul edilmektedir. Dünyada farklı günlerde bu özel gün kutlanmaktadır. Ülkelere göre öğretmenler günü değişiklik göstermektedir.

Bu özel günde öğretmenleri hatırlamak ve onurlandırmak adına hediyeler verilmektedir. Öğrencileri için fedakarlıklarda bulunan öğretmenlerimizi bu özel günde ufak hediyelerle de olsa mutlu etmek isteriz. Öğretmenler günü şiirlerle, hediyelerle kutlanmaktadır. Güzel kutlama dileklerle birlikte özenle seçilen bir hediye ile bu özel gün her yıl kutlanmaktadır.

En Uygun Hediye Seçimi

Öğretmenler gününde hediye seçimi yaparken zaman zaman kararsız kalınmaktadır. Bu özel günde öğretmene anlamlı hediye seçimi yapılmalıdır. Üzerinde emeği olan öğretmeni mutlu etmek, onurlandırmak isteyenler ufak hediyelerle bu özel günü unutmadıklarını belli etmektedir. Alınacak hediye kullanışlı ve manalı olmalıdır. Genellikle günün anlamına uygun konsept hediye seçenekleri tercih edilmektedir.

Hediye Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel bir hediye alınmak istenirse öncelikle öğretmenin cinsiyeti dikkate alınmalıdır. Her ne kadar genel hediyeler bulunsa da özel bir hediye alınacaksa bu ayrım önemlidir. Erkek öğretmen için kaliteli bir kravat öğretmenler günü hediyesi olarak anlam taşırken, kadın öğretmene daha farklı bir seçim yapılmalıdır. Öğrenciler, öğretmenlerinin zevklerini tanıyorsa hediye seçimi daha kolay yapılabilecektir. Bu durumda zevklere hitap eden kişisel bir hediye seçilebilmektedir.

Zevkler ve hobileri tanınan öğretmene konsept dahilinde hazırlanmış bir hediye kutusu almak seçim işini kolaylaştıracaktır. Önceden içerikleri belirlenmiş hazır kutular öğretmene hediye seçiminde kararsız kalanların tercihi olmaktadır.

Klasik Hediyeler

Bu özel gün için öğretmenler günü hediyesi olarak klasikleşmiş bazı objeler, ürünler de bulunmaktadır. Bu konuda kararsız kalanların tercihi genel olarak bu yönde olmaktadır. Bu seçenek günün anlam ve önemini taşıyan konsept hediye özelliği taşıyan ürünlerdir. Bunlardan bazıları ;

 -En çok tercih edilenlerin başında çiçek buketleri gelmektedir.

 -Dolma kalem seti

 -İsmi özel bir ajanda

 -Öğretmenler günü temalı bir kupa

 -Cüzdan, kemer

 -Kravat ve kravat iğnesi

 -Tebrik kartları

 -İsme özel hazırlanan plaketler

 gibi seçenekler öğretmene hediye olarak klasik seçimler arasındadır. Kararsız kalanların hediye seçimi genellikle bu yönde olmaktadır.

 Modern Hediye Seçenekleri

Klasik hediyelerin dışına çıkmak fakat ne alacağı konusunda kararsız olanlar için farklı bir seçenek bulunmaktadır. Günün anlamına uygun olarak hazırlanmış farklı seçeneklerde hediye kutusu bu anlamda iyi bir tercih olmaktadır. Hediye için ayrılmış bütçe dahilinde en güzel hediye seçimi yapılmak istenmektedir. Farklı bütçelere uygun seçeneklerdeki kutular öğretmene anlamlı hediye vermek isteyenler için hazırlanmaktadır. Bu kutular hem modern içerikli, hem de hediye aramakla kaybedilecek zamandan tasarruf etmeyi amaçlamaktadır. Farklı seçenekleri bulunmaktadır. Uygun hediye seçeneğini sipariş ederek bu günde farklı bir hediye vermek oldukça kolaydır.

Bizlere emeği geçen öğretmenlerimizin bu özel gününü ufak hediyelerle taçlandırmak istenmektedir. Fakat hediye seçiminde kararsız kalmak, zaman bulamamak gibi zorlayan noktalar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda hazır seçenekler büyük kolaylık sağlamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde günün her saatinde hediye almak mümkündür. Adrese teslim hizmeti de verilmekte olduğundan istenirse emekli öğretmenlerinde gününü kutlamak mümkündür. Yine mezun olunan okullardaki öğretmenlerin bu özel gününü de adrese teslim hediyelerle kutlama imkanı vardır.

Hediye seçiminde ayrılan bütçe dahilinde farklı seçenekler bulmak mümkündür. Ufak ve farklı hediyelerle bu günde öğretmenleri mutlu etmek aslında oldukça kolaydır. Öğrencilerinin eğitimi için üstün çabalar harcayan öğretmenleri bu günde unutmamak gerekmektedir. Onlara olan saygı ve sevgiyi küçük hediyelerle bile göstermek mümkündür.