• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Modası Geçmeyen Hediyeler

Modası Geçmeyen Hediyeler

Modası Geçmeyen Hediyeler

Modası geçmeyen ve hatırası silinmeyen erkekler kendi içerisinde birçok farklı başlığa ayrılıyor. Bu başlığa tıklayan alıcılar en yeni hediye alternatifleri arasından seçim yapabilirler. Tamamen kendine has tasarımları ve renkleriyle bu ürünler hediye kutusu ile birlikte verilen adreslere gönderilmektedir.

Sevgiliye Hediye Seçenekleri

Solmayan kırmızı güller sevgiliye hediye olarak düşünülebilecek ilk seçeneklerdir. Özel kırmızı renkli kutusu da en az çiçeği kadar estetik bir görüntüye sahiptir. Sulukent çiçekleri ve kırmızı renkli kaktüsler de sevgiliye hediye kategorisinde yer alan renkli alternatiflerdir. Solmayan kırmızı güllerin bir diğer modeli ise özel fanus ile birlikte üretilmiştir ve saydam yapısıyla son derece zarif görünmektedir.

Kupa ve Termos Ürünleri

1- Yazılı ve çizimli kupalar: Üzerinde ''Quenn'' yazan ve taç resmiyle tasarlanmış ilk kupalar anneye hediye kapsamında değerlendirilebilir. Annelerini kraliçe gibi görenlerin tercih ettiği bu kupalar estetik olduğu kadar dayanıklı olmasıyla da biliniyor. 60 dereceye kadar dayanıklı olan yapıları uzun ömürlü kullanımlar için idealdir.

2- Etnik desenli kupalar: Mavi ve beyaz renklerin uyumlu bir şekilde kullanıldığı etnik desenli kupalar anneye hediye olarak düşünülebilecek bir diğer modeldir. Üzerindeki çiçek ve diğer desenleri son derece orijinal hatlara sahiptir.

3- Tebeşirle yazılabilir kupalar: Bilindiği üzere erkeğe hediye seçmek her zaman zor olmuştur. Ancak kataloglardaki renkli alternatifler bu zorluğu ortadan kaldırıyor. Üzerine tebeşirle yazılabilen ve kolayca silinebilen kupalar erkeğe hediye seçerken güçlük çekenlere farklı ve şık bir alternatif sunuyor.

Işıklı Ürünlerde En Trend Seçenekler

1- Dondurma külahı şeklindeki lambalar: Hem babaya hediye hem de arkadaşa hediye kapsamında değerlendirilebilecek ışıklı ürünler kendi içerisinde onlarca farklı seçeneğe ayrılıyor. Bunlardan ilki dondurma külahı şeklinde olan ve tamamen yepyeni tasarım incelikleriyle üretilmiş olan modellerdir. Led ışık kalitesini yansıtan bu ürünler toplamda 2 yıllık garanti süresine sahiptir.

2- Kırmızı kalpli neon lambalar: Özel günlerde bayana hediye olarak satın alınan trend lambalarda kırmızı kalpli modeller revaçtadır. Plastik ve silikon malzemelerinden imal edilen bu lambalar estetik ve dayanıklı bir görünüme sahiptir. Hem dekoratif he mde gece lambası olarak kullanılabilen bu ürünlere hayatlarındaki bayana hediye bakanların yüksek oranda inceleyip satın aldıkları trend bir seçenektir.

3- Kişiye özel lambalar: Özel hediye kutusu ile birlikte takdim edilen kişiye özel lambaların üstüne isim yazdırmak mümkündür. Çiftler adlarını bir kalp içine yazdırarak manevi bir derinliği bulunan hediyelerin özel siparişlerini verebilir. Gülen kalpler ve üç boyutlu olan versiyonları çok düşük fiyat farkları ile birlikte satın alınabiliyor. Sadece baş harflerin yazdırıldığı lambalarda onlarca farklı renk alternatifi de sunulmaktadır. Mor, mavi, turkuaz gibi renklerin yanı sıra pembe, turuncu ve kırmızı gibi hediye seçenekleri de bu çok özel lambalarda alıcıların beğenisine sunuluyor. Özel mesajlar yazdırılarak bu ürünler babaya hediye olarak da alınabilir.

Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

1- Sihirli Karaoke Mikrofonu: Doğum günleri ve yıl başlarında arkadaşa hediye bakanlar için sunulan ilk ürün sihirli karaoke mikrofonlarıdır. Ses kaydı da yapılabilen bu cihazlar yüksek teknoloji ile desteklenmektedir. Minimal bir görüntüleri olan ürünler toplamda üç iş günü içerisinde verilen adreslere teslim ediliyor.

2- Usb Kabloları ve Renkleri: Gümüş ve altın renkli usb kabloları özellikle aynı ofiste çalışan iş arkadaşlarının birbirine sunabileceği, şık tasarımlı ürünlerdir. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya veriliyor.

3- Küp Dijital Saatler: Görenlerin tasarım harikası olarak nitelendirdiği küp dijital saatler ahşap görünümlüdür. Küçük yapıları sayesinde ofis masalarında tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılabilir. Koyu ve açık tonları mevcuttur.