• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Online platformlarda kurumsal hediye setleri kapsamında satışa çıkarılan ürünler tamamen farklı ve creative stilleriyle benzerlerinden ayrılıyor. İş hediyesi olarak da düşünülebilecek sayısız seçenekler yüzde yirmiye varan indirim oranlarıyla rahatlıkla sipariş edilebilir. Son derece şık olan kurumsal hediyeler aynı zamanda son derece anlamlı olup alıcılarını büyük oranda mutlu ediyor.

Hep aynı hediye seçeneklerinden sıkılan alıcılar iş hediyeleri kapsamında sürekli olarak güncellenen müstakbel armağanlara hızlıca göz atabilir. Aynı şekilde firmaya özel hediyeler de aynı kataloglarda yer alıp ürün görselleri ile birlikte takdim ediliyor.

Sinema Klaketleri ve Parti Gözlükleri

Sadece ev değil ofis kutlamalarında da sıklıkla tercih edilen parti gözlükleri kurumsal hediyeler kapsamında değerlendirilecek ilk ürünlerdir. Pembe, mor ve sarı gibi canlı renklere ev sahipliği yapan bu gözlükler özgün tasarımları ve renkli görünümleriyle fark yaratıyor. Toplu alındığı takdirde ise yüzde kırka varan indirimler yapılmaktadır.

Sinema klaketleri ise özellikle firmaya özel hediyeler kapsamında düşünülerek satın alınabilir. Medya, reklamcılık ve sinema gibi sektörlerde faaliyet gösteren ajanslar ve firmalara dekoratif bir seçenek olarak sunulan bu klaketler hem evlerin hem de ofislerin iç dekorasyonunda tercih edilebilir. Aynı zamanda kendi videolarını ve filmlerini çekmek isteyen alıcılar için de yüzde tebessüm oluşturacak kadar özgün bir armağan seçeneğidir.

Manyetik Kum Saatleri ve Öne Çıkan Özellikler

Ofis dekorasyonlarının ve çalışma masalarının vazgeçilmez aksesuarları olan kum saatleri iş hediyesi olarak tercih edilebilecek bir diğer aksesuardır. Manyetik olması vesilesiyle benzerlerinden ayrılan bu kum saatleri toplamda 1 ile 3 iş günü arasında söz konusu adreslere teslim ediliyor. Ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve kargo takibinde bulunmak isteyenler ise canlı destek hatlarını aktif olarak kullanabilir.

Kupa ve Termoslar

Dijital baskı kalitesiyle üzerinde çeşitli yazıların ve görsellerin yer aldığı kupalar ofis hediyeleri kategorisinde değerlendirilmeye ve satın alınmaya devam ediyor. İçerisindeki içecekleri sıcak tutan termoslar da ofis hediyeleri kapsamında sıklıkla tercih edilen bir diğer üründür. Kupaların üzerinde ''I Love you'' ya da ''Quenn'' gibi kelimeler yazıyor. Kobalt malzemesinden üretilen, son derece dayanıklı kupalar da doğum günlerinde ya da terfi hediyesi olarak düşünülebilir.

Etnik desenli kupalarda mavi, beyaz, turuncu ve pembe gibi renk alternatifleri de bulunuyor. Tebeşirli üzerine yazı yazılabilen kupalar da kurumsal hediyeler kategorisinin en çok ilgi gören ürünleri arasında yer almaktadır. Renk değiştirebilen sihirli kupalar ise henüz yeni olmasına rağmen bu senenin en çok satan kupaları içerisinde bulunuyor.

Lambalar ve Işıklı Ürünler

Lambalar ve ışıklı ürünler kurumsal yılbaşı hediyeleri olarak düşünülebilecek, teknoloji destekli ve son derece estetik modellerdir. Dondurma külahı şeklinde olan lambalar mavi ve pembe renklerine ev sahipliği yapıyor. Hem evlerde hem de ofislerde dekorasyonun şekline yön verecek kadar kaliteli olan bu iş hediyeleri aynı zaman üç boyutlu olan versiyonları ile de fark yaratıyor.

Kurumsal Hediyelerde Diğer Seçenekler

Teknoloji destekli ürünler kurumsal yılbaşı hediyeleri kapsamında en sık tercih edilen ürünlerdir. Bunların başında ise USB kabloları geliyor. Ses kaydı yapabilen mikrofonlar speaker ürünleri ile birlikte sipariş edilerek kişiye özel kurumsal hediye setleri oluşturulabilir. Mini masa saatleri de hem evlerde hem de ofislerin çalışma masalarında dekoratif bir ürün olarak tercih edilebilir. Bu ürünlerde kırmızı ve beyaz renkleri ön planda tutuluyor.

5 renkli kulaklıklar da iş hediyeleri kategorisinde yer alan bir diğer seçenektir. Kırmızı, mavi, yeşil, beyaz ve siyah renkli olan bu kulaklıklarda da yüzde yirmiye varan indirimler yapılıyor.