• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Kargodan Kaynaklı Gecikmeler Hakkında

Değerli Ziyaretçilerimiz, müşterilerimiz:

Covid-19 süreci başladığı ilk günden bu yana, siparişlerinizde gecikme yaşanmaması için tüm gücümüz ve enerjimizle çalışıyoruz. Özellikle İstanbul içi siparişlerde kurye sistemi ile çalıştığımız için teslimatlarımızın büyük bir kısmı sorunsuz sağlanıyor. Ancak operasyon sürecinde müdahil olamadığımız bazı etmenler mevcut. Pandemi sürecinden sonra kargo firmalarının sırtına taşıyamayacağından fazla yük bindi. Şöyle ki, günlük 500 kargo çıkışı yapan bir şubede şu anda bekleyen binlerce paket var. Haliyle kargo şirketleri de dağıtımlarını düzenleyebilmek adına günlük kota limiti yoluna gittiler. Bu sebeple paketlerinizin çıkışı depomuzdan yapılmasına rağmen maalesef kargo şubelerinde bekletiliyor.


Zor bir süreçten geçiyoruz. Hep birlikte sabırla bu süreci atlatacağımıza olan inancımız tam. İstanbul içi siparişlerinizde yukarıda belirttiğimiz gibi kurye sistemi ile çalışıyoruz. Belirli bir tarihte (hatta aynı gün) gönderim isterseniz bunu sağlayabiliyoruz. Bugüne kadar bu hizmetten ekstra bir ücret talep etmedik, 10 yol sonra da talep etmeyi düşünmeyeceğiz! 

İl dışı siparişlerinizin belirli bir tarihte teslim edilmesini istiyorsanız, o ildeki firmalardan hediyenizi almayı tercih edebilirsiniz. Bugün itibariyle siparişinizin belirli bir tarihte teslim edilebileceği taahhüdünü maalesef veremiyoruz. Veriyoruz diyen de yalan söylüyordur zaten... Yarın itibariyle (sokağa çıkma yasağı bittiği gibi) sevdiklerinizi mutlu etmeye devam edeceğiz.

Sabrınız ve desteğiniz için çok teşekkürler.

Daha güzel günlerde görüşmek dileğiyle! ♥️

- Unuttum Sanma Ekip