• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Kadınları Erkeklerden Uzaklaştıran Nedenler

Kadınları Erkeklerden Uzaklaştıran Nedenler

Kadınları Erkeklerden Uzaklaştıran Nedenler

 

Kadından kadına farklılık gösterebilecek bir durumdur. Mesela bir kadın onunla durmadan ilgilenmesini, attığı mesaja anında geri yanıt beklemese, bir şey anlatırken erkeğin ilgiyle dinlemesi gibi şeyle kimi kadın için önemliyken kimisi içinde önemsiz olabiliyor.

Olduğundan Farklı Görünmeye Çabalamak

 Fikir sahibi olamadığı bir konuda biliyormuş gibi davranması, kendisini zengin ya da önemli gösterme çabaları vardır. Aslında bu olay pek iyi bir fikir değildir. Çünkü bayanları kendilerinden bilinçsiz bir şekilde onlardan soğumalarına neden olmaktadır. Bu konuda erkeklere verebileceğim en iyi tavsiye kendileri ve oldukları gibi davranmaları olacaktır.

Büyüklenmek

Erkeklerin en büyük sıkıntılarından birisi ise bir bayanla ilk buluşmalarında gereğinden fazla konuşmak, kendini yücelterek anlatmaktadırlar. Öz güven iyi bir şey olsa da fazlası zararlı.

Sadece Cinsellikle İlgilenmek

Bir kadını arzulamak onu gururlandıran bir histir. Fakat bir kadının erkeğin onu sadece seks için yakınlaştığını görmekten hoşlanmayacakları davranışlardandır. Ya da arkadaş ortamında yaşanmışlıklarını rahat bir şekilde dillendirmesi ve kadının adına leke sürülmesine yol açması da kadınları erkeklerden soğutmaktadır.

Eşit Görmemek

Bir erkek her şeyi yapar fakat bir kadın hiçbir şey yapamamaktadır. Mesela gece saat on ikide bir kadın sokağa çıkamaz gibi saçma sapan kısıtlamalarda kadınların soğumasına yol açmaktadır.

Saygısızlık

Kafe, bar, restoran gibi yerlerde yanındaki bayana şov olsun diye garsonlara birader, delikanlı, kardeşim ya da ıslık çalarak çağırması kadını kendisinden soğutacak davranışlardandır.