• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Erkeğe Hediye Ne Alınır?

Erkeğe Hediye Ne Alınır?

Erkeğe Ne Alınır?

Hepimiz işimizi seviyoruz ama erkekler bir başka seviyor doğrusu. Çalışmak, çabalamak ve başarmak onlar için yaşam kaynağı gibidir. Erkek arkadaşınız, sevgiliniz, babanız, erkek kardeşiniz hepsi aynı değil mi? Bu soruya hem evet hem de hayır demek durumundayız. İşlerine olan tutkuları ve sevgileri hepsinde aynı olabilir, ama kişisel zevkleri noktasında tüm erkekler farklıdır. Mesela bazı erkekler mutfakta olmaktan çok keyif alırlar. Mutfakta eğlenirler, dinlenirler ve bazen kadınlardan güzel yemek yaparlar :) Bazı erkeklerde kahvesini alır, kitabını açar sessizlik içinde kendini dinlemeyi sever. Birde yerinde duramayanlar vardır. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi severler ve hep kıpır kıpırdırlar. Bambaşka karakteri ve zevkleri vardır. Ofise hediye, doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi, babalar günü hediyesi ve sevgililer günü hediyesi de işin içine giriyor ve durum böyleyken sevgiliye, arkadaşa, babaya, kardeşe derken kocaman bir hediye kaosu ortaya çıkıyor. O zaman unuttumsanma.com size bir kaç öneri sunarak bu kaos dan  sizleri kurtarsın;

Artık erkeklerde en az kadınlar kadar kişisel bakımlarına özen gösteriyor. İster kadın olsun ister erkek doğru ve iyi bir kişisel bakım için güzel ürünler tercih etmeleri gerekir. Bakımlı ve özenli olan eş, arkadaş, sevgili, baba ya da kardeş için  bakım ürünlerini içeren bir kutu tasarlayabilirsiniz ya da hazır olan kutuları tercih edebilirsiniz. 'Kendini Şımart' hediye kutusu, 'Hipster' hediye kutusu, 'Sürpriz Bakım' hediye kutusu ya da 'Bakımlı Babama' hediye kutusunu tercih edebilirsiniz.

Mutfak sever erkekler kadınlar tarafından her zaman çok beğenilir. Açık söylemek gerekirse kadınlardan daha lezzetli yemekler yapan, mutfakta sanatçıya dönüşen erkekler bile var. Sevgiliniz mutfakta zaman geçirmeyi seviyor ve sizde ona eşlik etmek istiyorsanız size kesinlikle 'Bon Apettit' hediye kutusunu tavsiye ediyorum.

Kitap kurdu sevenlere de sevgilisi, arkadaşı, kardeşi ya da babası kitapları ile mutlu olsun, o mutluyken sizde yanında olun diye önerebileceğimiz şahane kutular var. 'Çalışkan' hediye kutusu, 'Çay Sever' hediye kutusu, 'Başarılar Dilerim' hediye kutusu, 'Erkek Kardeşe' hediye kutusu ve 'Kahve Şövalyesi' hediye kutusu kitabın huzuruna eşlik ederek sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediye seçenekleridir.

Kıpır kıpır olanlara, 'yerinde bir saniye durmuyor' dediklerinize hediye edebileceğiniz hediyelerde tabii ki var. Hareketli, eğlenceli ve bol kahkahalı erkekler için de 'Erkek Sevgiliye' hediye kutusu, 'Korsan' hediye kutusu, 'Narcos' hediye kutusu ve 'Game Of Thrones' hediye kutularını tavsiye edebiliriz. Tabii bir de 'Nostalji' hediye kutumuz var ki bunu eminiz sizde çok seveceksiniz.

Geldik işkoliklere... İşini seve seve yapan ve iş yerinde mutlu olan, işe özenle hazırlanan erkeklere çok çalışkan hediye kutuları arasından bir kaç tavsiye de bulunalım. Mesela yeni işi için 'Yeni İş Tebrik' hediye kutusu ve 'Yeni İş' hediye kutusunu mutlaka görmelisiniz. Tabii ki bu kadar değil. 'Boy Friend' hediye kutusu, 'Bol Şans Dilerim' hediye kutusu, 'Erkek Arkadaşa İşinde Başarılar' hediye kutusu, 'İyi Ki Varsın Baba' hediye kutusu ve daha neler neler...

Sevgililer günü hediyesi, erkek arkadaşa doğum günü hediyesi, erkek kardeşe hediye, babaya doğum günü hediyesi, babalar günü hediyesi ve heyecanla yaklaşan yeni yıl hediyesi için aradığınıza ve aradığınızdan da fazlasına  kolaylıkla, güvenle ve hızla ulaşmanız için unuttumsanma.com'u ziyaret edin.