• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

En Anlamlı Yıl Dönümü Hediyeleri

En Anlamlı Yıl Dönümü Hediyeleri

En Anlamlı Yıl Dönümü Hediyeleri

Sevdiğimiz insanla geçen her gün değerli her gün kıymetli. Günler günleri kovalar ve heyecanla dolu ilk gün tekrar gelir. Aynı heyecan ve aynı doludizgin aşk duygusunu hissederiz. ‘Hayatımın anlamı’ dediğimiz, birlikte her şeyi göğüslediğimiz, en iyi arkadaşımız olan biricik eşimiz, kıymetli sevgilimiz için en güzel yıl dönümü hediyesini bulmak isteriz. 

Yıl dönümü hediyesi kadın ve erkek için aynı öneme sahiptir. Erkekler için eşlerine ve sevgililerine doğru hediyeyi bulmak gerçekten çok zordur. Kadınlar çok yönlüdür ve farklı farklı zevklere sahiptir. Kadınların çok yönlü oluşu hediye dünyasını da çok karmaşık bir hale getirir. Bu yüzden erkekler için doğru hediyeyi bulmak her zaman zordur. Ama birkaç ipucu ile en anlamlı yıl dönümü hediyesini bulmak kaçınılmazdır. O halde erkeklere yıl dönümü hediyesi için birkaç ipucu verelim;

  • Kadınlar yemek yapan erkeklere kuşkusuz bayılırlar. Eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikte mutfakta zaman geçirebileceğiniz bir yıl dönümü hediyesi deneyebilirsiniz. Hafif bir müzik eşliğinde romantik ve eşinizi mutlu eden bir yıl dönümünü geçirmekten eminiz ki sizde çok mutlu olacaksınız. Bunun için size ‘Bon Appetit ‘ hediye kutusunu öneriyoruz.


  • Eşiniz ya da sevgiliniz baş başa ve aşk dolu bir yıl dönümü geçirmek istiyorsanız evde hazırlanacak film ortamı sizin için şahane olacaktır. En sevdiğiniz filmi belki de ilk seyrettiğiniz filmi tekrar seyretmek oldukça romantik olacaktır. Romantik, keyifli ve yıl dönümünüze anlam katacak bir hediye olarak ‘Film Gecesi’ hediye kutusunu bir gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.


  • Romantik, duygusal ve anısı kalacak anlamlı yıl dönümü hediyesi arayanlar için ise bambaşka bir tavsiyemiz var. Tütsü duyguları açığa çıkartan ve romantik bir ortam saylayan hoş bir araçtır. Loş bir ortam hafif mistik bir koku, en sevdiğiniz içeceğiniz ve sizi temsil eden aşkınızı görebildiğiniz bir aşk objesi eşinizin ya da sevgilinizin kalbini ilk gün ki gibi fethedecektir. unuttumsanma.com da sizin için ‘Romantik’ hediye kutusu hazırladı.


Kadınların yıl dönümü hediyeleri için birkaç ipucu verdik sıra geldi erkekler için yıl dönümü hediyelerine. Erkeklere tavsiye edilen yıl dönümü hediyeleri aslında erkekler için de iyi birer hediye seçeneği ama biraz daha erkekçe tavsiyeler eklemekte fayda var. 

  • Erkekler günün büyük bir çoğunluğunu iş yerinde geçiriyor. Güzel bir gelecek için çok çalışıyorlar. Çalışkan eşinize ya da sevgilinize daha güzel bir ofis hayatı geçirmesi, motivasyonunun artması ve desteğinizi hissetmesi için başarılar dileyen bir hediye tercih edebilirsiniz. İşkoliklere özel kutularımız arasından size ‘Bol Şans Dilerim’ hediye kutusunu önerebiliriz.


  • Bir de sakaları ve bıyıkları en az sizin kadar değerli olan erkeklere. Uzun süren bakımları ve ayna karşısında geçen ömürlere, bıyıklarına ve sakallarına aşık olan bakımlı Hipster beylere alınabilecek en anlamlı yıl dönümü hediyesi şüphesiz ki iyi ve kaliteli bir bakım seti. Hipster erkeklere yıl dönümü hediyesi olarak çok özel bir bakım setini ‘Hipster’ hediye kutusu ile size tavsiye ediyoruz.


  • Erkekler için nadide birkaç konudan biri de tabii ki tutkunu oldukları dizilerdir. Yeni sezonlar merakla beklenir. Dizisinin tutkunu olan eşinize ya da sevgilinize onu ne kadar iyi anladığınızı ve zevklerini önemsediğinizi anlatan bir hediye tercih edebilirsiniz. Eminiz ki sadece onun zevklerinin ön plana çıktığı bir hediye kutusuna bayılacaktır. unuttumsanma.com dizi tutkunlarının da yanında. ‘Stranger Things’ hediye kutusu, ‘Game of Thrones’ hediye kutusu ve daha nicelerini mutlaka görmelisiniz.


Sevdiğinize yıl dönümünde en doğru hediyeyi bulmanız için online hediye sitesinden faydalanabilirsiniz. Yıl dönümü, doğum günü ve daha nice özel günlerin tek tek takibini yapmakta en az hediye almak kadar zor. Özel tarihlerinizi hediye kutusu önerileri ile size hatırlatan, tarihleri kaçırmanızı engelleyen ve hediye arama derdinize son veren Akıllı Takvim özelliği ile bizi çok seveceksiniz.