• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Doğum Gününü Unuttum Sanma

Doğum Gününü Unuttum Sanma

Doğum Gününü Unuttum Sanma

Tüm alıcılara yüzlerce farklı seçenekte sunulan ürünler istanbul içi aynı gün teslimat garantisiyle gönderiliyor. Muhafazalı hediye kutusu ile birlikte bu ürünlerin teslimatı güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Aklında farklı hediye konsepti fikirleri bulunan potansiyel alıcılar son derece orijinal tasarımlı seçeneklere hızlıca göz atabilirler.

Erkeklere Özel Hediyelerde İlk Seçenekler

Karküresi Biblolar sadece kadınlara değil erkeğe hediye olarak düşünülebilecek renklere ve tasarım ölçeklerine sahip. Artık bir klasik olarak kabul edilen yaşlı çift bibloları ilk alternatifler arasında bulunuyor. Aynı zamanda meslekleri öğretmen ve avukat olan kişilere armağan olarak düşünülebilecek ürünler de kendine özgü çizgileriyle aynı kategoride yer almaktadır. Hızlı kargo avantajı ile sahiplerine ulaştırılan biblolarda üç maymun ve kartal bibloları da revaçtadır. Mesleği müzisyenlik olan bir erkeğe hediye almak isteyenler ise mini keman ve gitar konseptli biblolardan birinde karar kılabilir.

İş Arkadaşlarına Özel Ofis - Kırtasiye Hediyeleri

Aynı ofisi ve iş yerini paylaşan her arkadaşa hediye olarak düşünülebilecek ofis - kırtasiye hediyelerinde ilk seçenekleri özel baskılı defterler oluşturuyor. Sağlam bir cilde sahip olan bu defterlerde kırmızı, gri, siyah gibi renkler ön planda tutulmaktadır. Arkadaşa hediye kategorisinde bulunan ve masalarda tamamlayıcı bir aksesuar olarak manyetik kum saatleri de aynı kataloglarda mevcut. Dekoratif olma özelliğinin yanı sıra darbelere karşı ekstra dayanıklı bir yapıdadır. Siparişlerin tamamı istanbul içi aynı gün teslimat parolasıyla aynı hafta içerisinde gönderiliyor.

Tebrik kartları da aklında farklı bir hediye konsepti olanlar için farklı bir alternatif sunuyor. Üzerine istenilen her isim ve not kolaylıkla yazdırılabilir. Tebrik kartlarına hem Türkçe hem İngilizce mesajlar yazmak da mümkündür.

Lezzetli Hediyeliklerde En Trend Seçenekler

1- 2'li Fiber Filtre Kahveler: Hem erkeğe hem bayana hediye olarak popüler bir rağbet oranıyla tercih edilen filtre kahveler ikili setler ve hızlı kargo avantajıyla adreslere teslim edilmektedir. Taze çekilmiş kahveler mutfakların ve sofraların vazgeçilmez lezzeti olmaya devam ediyor.

2- 5'li Doğal Yağ Setleri: Yemeklerin lezzetine lezzet doğal yağ setleri toplam beş farklı ürünün bir araya getirilmesiyle oluşturuluyor. Bayana hediye kataloglarında gözde bir konuma sahip olan bu yağlar tamamen organik olup birçok farklı yemeğin yapımında sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

3- Kuru meyve ve çeşitleri: Kuru meyveler de tıpkı diğer seçenekler gibi hızlı kargo güvencesiyle anında teslim ediliyor. Bu meyvelerde ilk seçenekleri çilek ve ananas oluşturuyor. Özel bir lezzete sahip olan tarçınlı elmalar da yüzde yüz katkısı olarak alıcıların beğenisine sunulmaktadır. İlk günkü tazeliğini hediye kutusu ile birlikte muhafaza eden bu ürünler damak tadına önem verenlerin bir numaralı tercihi.

Doğum Günü Hediyelerinde En Gözde Ürünler

1- Renkli taçlar: Kırmızı, pembe ve mavi gibi renk alternatifleri bulunan taçlar hem doğum günü hediyesi hem de parti malzemesi olarak çok yönlü bir kullanım hacmine sahiptir. Alıcılar siparişleri tamamlamadan önce hazır hediye kutuları arasından da bir seçim yapabilir. Taçlar toplu alındığı takdirde yüzde yirmilik indirim oranları da avantajlı fiyatlara ev sahipliği yapıyor.

2- Doğum Günü Küreleri: Bir başka doğum günü hediyesi ayıcıklı figürleriyle benzerlerinden ayrılan kürelerdir. Sallandığı takdirde içindeki simler uçuşur ve çok renkli bir görüntü demeti oluşturur. Genellikle kadınlar için alınan modellerinde turuncu ve pembe renkleri seçiliyor. Erkekler içinse mavi ve yeşilli küreler oldukça revaçtadır.

3- Maske ve gözlükler: Doğum günü partilerine eli boş gitmek istemeyenler özel tasarımlı gözlükleri tekli ya da toplu olarak sipariş edilebilir. Aynı kategoride yer alan siyah balo maskeleri de oldukça yaratıcı çizgilere sahip.