• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Acil Hediye

Acil Hediye

AYNI GÜN TESLİM HEDİYE

Aynı Gün Teslim


İstanbul içerisinde hafta içi her gün saat 13:00'a kadar "Hediye Kutuları" bölümünden verilen siparişleriniz aynı gün 10:00 - 19:00 saatleri arasında hızlı teslimat ile tarafınıza ulaştırılır. İstanbul için belirli bir gün ve saatte teslim edilmesini talep ettiğiniz siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçip Vip kurye fiyatı alınız. İstanbul içerisinde global özel günler için hızlı teslimat saatlerinde esneklik sağlanabilir. Saat 13:00'dan sonra verilen İstanbul içi siparişleriniz bir sonraki gün saat 10:00'dan itibaren mesai saatleri içinde teslim edilir.

Not: Pazar gününe denk gelen özel günlerde (Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü vs.) teslimatımız vardır. 


Aynı gün  teslim hediye sloganı ile çıktığımız bu yolda sizi ve sevdiklerinizi en hızlı şekilde mutlu etmeyi hedefliyoruz. Üstelik bu hizmet 150 TL ve üzeri tüm hediye kutusu siparişlerinizde ücretsizdir.

Şile, Ağva, Riva, Tuzla ve Tuzla Organize Sanayi, Çekmeköy (Çamlık Mah. dışında kalan bölgeler), Zekariyaköy, Bahçeköy, Çatalca, Kemerburgaz, Göktürk, Arnavutköy, Yeni Havalimanı, Silivri, Büyükçekmece ( Büyükçekmece merkez dışında kalan bölgeler )  aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Bu bölgelere kargo alım saatlerinde kargo ile gönderim yapılacaktır.

ÜCRETSİZ TESLİM HEDİYE


150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo


150 tl ve üzeri siparişleriniz ile hazır hediye kutuları (sevgiliye hediye, arkadaşa hediye, anneye hediye, babaya hediye, yeni bebeğe hediye, yeni iş hediye vb.) İstanbul ve tüm illere ücretsiz olarak teslim edilir. Aynı zamanda hediyeni seç bölümünden kendi hediye kutunuzu tasarladığınızda da toplam tutar 150 TL ve üzerinde ise kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişiniz ne zaman elinizde ulaşır?

İstanbul için saat 13:00'a kadar verilen siparişler aynı gün ( saat 19:00 kadar ) kuryelerimiz tarafından teslim edilir. Tüm iller için saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargo ile teslimat yapılan siparişlerinizin teslimat süresi kargo şirketinin insiyatifinde olup 1-3 gün içerisinde teslim edilir.

Hızlı teslimat ve aynı gün kargo hizmetimizden cumartesi günleri 12:00'a kadar verilen siparişlerinizde faydalanabilirsiniz. Pazar günü teslimat ve kargolama yapılamamaktadır. 

İstanbul için belirli bir gün ve saatte teslim edilmesini talep ettiğiniz siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçip Vip kurye fiyatı isteyiniz.