• İstanbul İçi Hediye Kutularında Aynı Gün Teslimat Garantisi!
  • %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 39 87 |

Akıllı Takvim - Özel Gün Hatırlatıcı

Akıllı Takvim - Özel Gün Hatırlatıcı

Unuttum Sanma demeniz ve unutmamanız için akıllı takvim uygulamamızı deneyimleyin.

Zamanın hızlı akışı içinde siz ve sevdikleriniz için özel günler yaklaşıyor. Özel günlerinizin takibi artık daha kolay. Akıllı Takvim'e siz ve sevdiklerinizin  özel günlerini kaydedin. Artık günleri karıştırmaya ve yaşamın gerektirdiği koşturmalar arasında unutmaya son veriyoruz. Akıllı Takvim sizin için özel günlerinizi takip ediyor. Akıllı Takvim özel günleriniz yaklaşırken size hatırlatır ve sizin için hediye alternatifleri hazırlar.

Siz ve sevdikleriniz için Akıllı Takvim uygulamamızı kullanmaya başlayın. Kaydettiğiniz özel günleriniz Akıllı Takvim tarafından bir gün önceden mail aracılığı ile size hatırlatılır. Akıllı Takvim aynı zamanda size hediye kutusu alternatifleri de hazırlar ve sadece size özel indirimlerle almanızı sağlar..Dilerseniz kendi hediye kutununuzu tasarlayabilir yada hazır hediye kutularından da seçebilirsiniz.

Bu avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, üye girişi yaptıktan sonra; Akıllı Takvim’e girerek özel günlerinizi ( kızının doğum günü, oğlumun doğum günü, eşimin doğum günü, evlilik yıldönümü vs.. ) kaydetmeniz..

Akıllı Takvim size kaydettiğiniz günler ile beraber sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü vb. gün ve haftaları da hatırlatır.